pustas politilenasPūstas polietilenas

Šios universalios medžiagos panaudojimo sritis statyboje – įvairių siūlių, sujungimų izoliavimas. Dėka savo izoliacinių savybių, jis sulaiko šilumą, garsą, vandenį, vandens garus ir orą, yra atsparus cheminių medžiagų poveikiui. Pūstas polietilenas taip pat naudojamas įvairių rūšių gaminiams pakuoti. Ypač gerai jis tinka kietų bei dūžtančių gaminių pakavimui, todėl puikiai apsaugo kietų baldų paviršius nuo subraižymo bei sugeria smūgius.

Pūstas polietilenas su viena lipnia puse dažniausiai naudojamas grindų klojimui, apsaugo nuo drėgmės patekimo, neturi reakcijos į laką.

lipnus pustas PETaip pat tai – ir puiki apsauga produktų pakavimui. Jis sumažina įbrėžimo riziką, elastingumas leidžia gerai apvynioti įvairių formų dužius objektus. Be to, jis tinkamas apsaugoti medinius elementus, stiklą, švelnius, metalinius, plastikinius paviršius, daiktus, padengtus aliuminiu, nikeliu, chromu.

Pūstas polietilenas taip pat naudojamas kombinacijoje su kitomis medžiagomis, kaip burbulinė plėvelė. Plačiau skaitykite skiltyje kombinuotas polietilenas.