Automatinė Stretch plėvelė

Mašininė pakavimo plėvelė „Stretch“ paprastai naudojama pusiau automatiniuose ir automatiniuose palečių apvyniojimo įrengimuose bei linijose, kur reikalingas spartus darbas ir šiuolaikiškas krovinių įpakavimas. Mašininė pakavimo plėvelė „Stretch“ pritaikoma pagal įrengimo galimybes ir produkto specifiką. Priklausomai, ar tai vertikalaus, ar horizontalaus vyniojimo įrengimas, reikalingas didelis vyniojimo greitis ar stiprus suveržimas ir t.t. Pagal technines charakteristikas parenkami šie mašininės pakavimo plėvelės parametrai:

 • plėvelės storis: nuo 9 iki 35 mikronų storio;
 • plėveles pailgėjimas (išsitempimas):
 1. 100 % – standartiniams pusiau automatiniams įrengimams su mechaniniu ar elektromagnetiniu stabdžiu;
 2. 150 % – pusiau automatiniams įrengimams su galimybe ištempti plėvelę iki 150%, taip pat ten, kur reikia pakuoti skirtingus ir/ar aštrius produktus ant vienos paletės;
 3. 250% – didelio našumo „Stretch“ plėvelė skirta aukštos kokybės pusiau automatiniams ir automatiniams įrengimams, tinkama tiek vertikaliems tiek horizontaliems vyniojimo įrengimams;
 4. 300 % ir daugiau – ypač didelio išsitempimo plėvelė, skirta optimaliam ekonomiškumui pasiekti, naudojama su naujausios kartos įrengimais.

Pertempta plėvelė: nuo 6 iki 10 mikronų storio. Ši plėvelė neturi didelio išsitempimo (20-60%) ir naudojama standartiniams pusiau automatiniams įrengimams su mechaniniu ar elektromagnetiniu stabdžiu.

 • plėvelės plotis: nuo 100 mm iki 500 mm;
 • popierinė tūta: be tūtos, 38 mm, 51 mm, 76 mm;
 • spalvos: skaidri, juoda, balta, ar spec. spalva pagal užsakymą;
 • galimi kiti priedai: UV stabilizacija, lipnumas iš priešingos pusės, abi pusės lipnios;
 • Speciali plėvelė, sertifikuota sąlyčiui su maistu.

Plačiau apie apie vyniojimo įrenginius.

Produktų padėklams, kurių laikymo-transportavimo sąlygos reikalauja ventiliacijos, kuriuos norima apsisaugoti nuo kondensato susidarymo, puiki alternatyva –  tinklinė (perforuota) pakavimo plėvelė „Stretch“.

„Stretch“ tinklas