oro maišaiOro maišai transportavimui

Pagrindinė oro maišų paskirtis – apsaugoti ir stabilizuoti krovinius. Pasirodę rinkoje apie 1970 metus, oro maišai vis dažniau naudojami kaip patogus ir rentabilus produktas jūriniuose konteineriuose, uždaruose geležinkelio vagonuose ir sunkvežimiuose. Kadangi netinkamai apsaugotas (stabilizuotas) krovinys gali sukelti avarines situacijas, oro maišai laikomi ir saugumo garantu. Pagal Europos kelių transporto generalinio direktorato duomenis, iki 25% avarijų Europos keliuose sunkvežimiai sukelia dėl netinkamo krovinių apsaugojimo.

Oro maišus verta naudoti, nes:

  • taupomas laikas: tereikia kelių sekundžių padėti ir pripūsti maišą ir tik kelių minučių sutvirtinti visą konteinerį;
  • naudoti paprasta: darbuotojams, tvirtinantiems krovinius, įdėti ir pripūsti maišą yra daug lengviau, nei užpildyti tuščias ertmes senomis paletėmis ar kitais užpildais;
  • patikima: oro maišas gali išlaikyti keliolikos tonų spaudimą (iki 30 tonų);
  • lankstu:  pripučiant maišą, jis prisitaikys prie produkto formos ir prispaus visą produktą. Priklausomai nuo pasirinktos rūšies, maišai turi didelį arba labai didelį atsparumą pradūrimui;
  • saugu ir stabilu – sumažina palečių, produktų judėjimą.
  • Taupu: lyginant su kitais ertmių užpildymo sprendimais, oro maišas yra vienas iš pigiausių.

Oro maišo dydis parenkamas pagal krovinį ir tarpus tarp krovinių. Maksimalus didžiausio maišo išsipūtimo plotis – iki 45 cm. Nuo maišo išsiplėtimo priklauso stiprumas. Pavyzdžiui, jei tarpas yra 10 cm ir jei naudojamas 100×220 cm oro maišas, jis išlaikys iki 20 tonų spaudimą.

Maišų išmatavimai parenkami pagal paletės dydį (cm):

60×90
60×120
90×120
90×180
90×210
120×210
100×220

oromaisaiPagal naudojimo paskirtį galima rinktis iš popierinių bei polipropileninių maišų.  Polipropileniniai oro maišai yra atsparūs drėgmei, tačiau sausumos keliuose populiaresni popieriniai. Susisiekite su mumis ir mes padėsime rasti optimaliausią sprendimą Jums.