Burbulinė plėvelė

Burbulinė plėvelė leidžia apsaugoti gaminius transportavimo metu. Gamybos proceso metu plėvelei suformuojamas pripildytų oru pūslelių sluoksnis, kuris puikiai tinka trapių, dūžtančių, neatsparių smūgiams daiktų pakavimui. Dažnai ji naudojama baldų, metalo bei kitų sričių pramonėje. Klientas gali pasirinkti kelių tipų plėvelę pagal savo poreikius.

Burbulinė plėvelė gaminama dviejų, trijų sluoksnių arba antistatinė, su UV stabilizacija. Iš jos galime pagaminti tiek antistatinius, tiek paprastus maišelius bei pritaikyti apsauginių siuntinių vokų gamyboje. Taip pat yra ir speciali burbulinė plėvelė šiltnamiams dengti. Plėvelė gali būti naudojama ir specialiuose įrengimuose.

Neleo 125 + burbulinė plėvelė

Specialios naujienos – burbulas su viena lipnia puse ir juodos spalvos burbulas.

Nerandate sprendimo, kaip efektyviai apsaugoti savo produktus? Mūsų komanda padės išsirinkti apsauginių burbulų gaminimo įrengimą.

Įrengimas

 

Kombinuotas polietilenas

Kombinuotas polietilenas yra toks, kuris susideda iš 2 komponentų. Variantai gali būti įvairūs: burbulinis ir pūstas polietilenas; burbulas, klijuotas popieriumi; burbulas, klijuotas aliuminiu; pūstas polietilenas, klijuotas popieriumi; pūstas polietilenas klijuotas aliuminiu; pūstas polietilenas klijuotas HDPE ar LDPE plėvele.

kombinuotas