Pakavimo medžiagos
Kitos pakavimo medžiagos

Informacija ruošiama…

PP juosta – Polipropileninė juosta
PP juosta

PP juosta

Polipropileninė PP pakavimo juosta – viena iš populiariausių ir ekonomiškiausių. Ji naudojama rišti sąlyginai lengvus paketus ir tvirtinti krovinius.  Juosta gaminama  gruoblėta arba lygi, kai kurios iš jų gaminamos su spauda, vyrauja platus spalvų pasirinkimas, pateikiama įvairų pločių ir storių.

Juostų matmenys:

Plotis (mm): nuo 5 iki 19;
Storis (mm): nuo 0,45 iki 1,0;
Spalvos: Balta, juoda, kotos spalvos pagal spec. užsakymą, galima spauda;
Rulonuose vidinis diametras (ID) 150 mm; 200 mm; 406 mm;

Šis produktas turi didelį atsparumą trūkiams, bet yra pakankamai tąsus ir ištemptas praktiškai nesitraukia atgal. Kas mažai žinoma naudotojams, tai kad ši juosta turi polinkį prarasti dalį suveržimo per pirmą valandą po supakavimo, bei gali dar prailgėti karštose temperatūrose virš 50˚C. Kita vertus, tai lengvas, stiprus, paprastai naudojamas produktas, kuris yra atsparus drėgmei, nerūdija, yra 100% perdirbamas, o pakuotės atrodo estetiškai.

Ši juosta gali būti naudojama suveržiant rankomis, su rankiniais rišimo įrenginiais (akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais) bei automatiniais ir pusautomačiais įrengimais.

Juostos fiksavimui su mechaniniais įtempikliais naudojamos specialios spynelės.

 

Pūstas polietilenas – Pakavimo medžiagos
Pūstas polietilenas

pustas politilenasPūstas polietilenas

Šios universalios medžiagos panaudojimo sritis statyboje – įvairių siūlių, sujungimų izoliavimas. Dėka savo izoliacinių savybių, jis sulaiko šilumą, garsą, vandenį, vandens garus ir orą, yra atsparus cheminių medžiagų poveikiui. Pūstas polietilenas taip pat naudojamas įvairių rūšių gaminiams pakuoti. Ypač gerai jis tinka kietų bei dūžtančių gaminių pakavimui, todėl puikiai apsaugo kietų baldų paviršius nuo subraižymo bei sugeria smūgius.

Pūstas polietilenas su viena lipnia puse dažniausiai naudojamas grindų klojimui, apsaugo nuo drėgmės patekimo, neturi reakcijos į laką.

lipnus pustas PETaip pat tai – ir puiki apsauga produktų pakavimui. Jis sumažina įbrėžimo riziką, elastingumas leidžia gerai apvynioti įvairių formų dužius objektus. Be to, jis tinkamas apsaugoti medinius elementus, stiklą, švelnius, metalinius, plastikinius paviršius, daiktus, padengtus aliuminiu, nikeliu, chromu.

Pūstas polietilenas taip pat naudojamas kombinacijoje su kitomis medžiagomis, kaip burbulinė plėvelė. Plačiau skaitykite skiltyje kombinuotas polietilenas.

 

Popierius, Gofrokartonas, Gofruotas kartonas
Gofrokartonas

Popierius, gofrokartonas

Kartoninės dėžės gaminamos įvairių storių – 3, 5 ar 7 sluoksnių ir įvairių spalvų – rudos, baltos, baltos/rudos. Ant jų taip pat galima spauda.

Spec. paskirtys: tinkamos šaldymui, atsparios gniuždymui, atsparios drėgmei, su iškirtimais patogesniam nešimui ar ventiliacijai, turi specialius atplėšimus/atidarymus, turi dangtį.

Kartoninių dėžių užklijavimui galime pateikti platų lipnių klijavimo juostų asortimentą, bei specialius įrengimus dėžių ir kitų kartono gaminių susegimui.

spec susegejai

Tiekiame įvairius gaminius iš gofrokartono (lankstinius, kampus, perdengimus) bei prekiaujame dvisluoksniu kartonu rulonuose 1 m arba 1,5 m pločio, 100 m ilgio.

kartono rulonai

Ten, kur gofrokartonas nėra pakankamai tvirtas, alternatyva sutvirtinimui siūlome korinį kartoną.

korinis kartonas

 

Popierius

Popierius – plačiai naudojama pakavimo medžiaga įvairiose pramonės šakose. Jį galima naudoti kaip apsauginę priemonę arba produktų perskyrimams.

Siūlome įvairaus popieriaus tiek rulonais, tiek sukarpytais lakštais:

 • Kraft popierius (80gr/m);
 • Puspergamentinis popierius (50gr/m);
 • Laikraštinis popierius (45gr/m);
 • „Šilkinis“ popierius (22gr/m);
 • Popierius su impregnantais (antikorozinis, parafinuotas, ir t.t.).

MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

Priklausomai nuo rūšies, rulonų pločiai vyrauja nuo 60 cm iki 180 cm. Rulonų svoriai – nuo 30 kg iki 500 kg.

amortizacijai

 

Burbulinė plėvelė, Kombinuotas polietilenas

Burbulinė plėvelė

Burbulinė plėvelė leidžia apsaugoti gaminius transportavimo metu. Gamybos proceso metu plėvelei suformuojamas pripildytų oru pūslelių sluoksnis, kuris puikiai tinka trapių, dūžtančių, neatsparių smūgiams daiktų pakavimui. Dažnai ji naudojama baldų, metalo bei kitų sričių pramonėje. Klientas gali pasirinkti kelių tipų plėvelę pagal savo poreikius.

Burbulinė plėvelė gaminama dviejų, trijų sluoksnių arba antistatinė, su UV stabilizacija. Iš jos galime pagaminti tiek antistatinius, tiek paprastus maišelius bei pritaikyti apsauginių siuntinių vokų gamyboje. Taip pat yra ir speciali burbulinė plėvelė šiltnamiams dengti. Plėvelė gali būti naudojama ir specialiuose įrengimuose.

Neleo 125 + burbulinė plėvelė

Specialios naujienos – burbulas su viena lipnia puse ir juodos spalvos burbulas.

Nerandate sprendimo, kaip efektyviai apsaugoti savo produktus? Mūsų komanda padės išsirinkti apsauginių burbulų gaminimo įrengimą.

Įrengimas

 

Kombinuotas polietilenas

Kombinuotas polietilenas yra toks, kuris susideda iš 2 komponentų. Variantai gali būti įvairūs: burbulinis ir pūstas polietilenas; burbulas, klijuotas popieriumi; burbulas, klijuotas aliuminiu; pūstas polietilenas, klijuotas popieriumi; pūstas polietilenas klijuotas aliuminiu; pūstas polietilenas klijuotas HDPE ar LDPE plėvele.

kombinuotas

Spynelės, sagtys

Metalinės spynelės

Spynelės

Pagrindinė šių spynelių funkcija – sujungti polipropileninę (PP) bei poliesterinę (PET) rišimo juostą, sutvirtinant ar grupuojant krovinius. Paprastai gaminamos dviejų tipų spynelės: perforuotos ir lygios. Perforuotas paviršius leidžia išvengti juostos išslydimo iš spynelės bei suteikia sujungimui didesnį tvirtumą. Dažniausiai naudojamos nedideliems ir nesunkiems kroviniams sutvirtinti bei tose srityse, kur nebūtina perveržti rišimo juostų. Spynelės užspaudžiamos rankinio įrankio pagalba.

metalo sagtysMetalo juostos sutvirtinimui specialios spynelės naudojamos norint pasiekti maksimalų tvirtumą. Priklausomai nuo pakuotes, juostos tipo ir naudojamo įrengimo, galima rinktis užspaudžiamas ar įkerpamas spyneles.  Šios spynelės naudojamos tiek su rankiniais įrenginiais, tiek su pneumatiniais.

Vielinės sagtys

Sagtys

Pagrindinė sagčių funkcija – sutvirtinant ar grupuojant krovinius, sujungti polipropileninę (PP) bei poliesterinę (PET) rišimo juostą. Dėka savo specialios formos, pervėrus rišimo juostą, ji tempimo metu užsiveržia ir leidžia užtikrinti tvirtą sujungimą. Sagtys naudojamos ten, kur reikalingas tvirtumas bei garantuotas krovinio stabilumas. Puikiai tinka medienos, statybiniams gaminiams bei kitiems produktams pakuoti, idealus sprendimas ten, kur yra būtinybė krovinį pertvirtinti paveržiant juostą. Dirbant su šiomis sagtimis, naudojamas universalus rankinis rišimo juostos užtempėjas. Tai vienas paprasčiausių tvirtinimo būdų.

Plastikinės sagtys

plastikinė sagtisPlastikinės sagtys taip pat naudojamos sujungti polipropileninę (PP) bei minkštąją poliesterinę (PET) rišimo juostą (dar vadinamą “tekstiline”), tvirtinant krovinius. Dažniausiai jos pritaikomos tose srityse, kur nėra galimybės naudoti metalinių spynelių bei vielinių sagčių, bei nereikia ypač tvirto rišimo juostos sujungimo. Juostos suveržimas dažniausiai atliekamas rankomis. Tai – puiki išeitis ten, kur pakuotės tikrinamos metalo detektoriumi.

Šiltnaminė plėvelė – Pakavimo medžiagos
Šiltnaminė plėvelė

Šiltnaminė plėvelė

Burbulinė polietileno plėvelė su UV apsauga šiltnamiams dengti

Viena iš naujovių rinkoje – burbulinė plėvelė šiltnamiams ir sodinukų tuneliams uždengti. Ji naudojama siekiant prailginti auginimo sezoną ir pagreitinti augalų augimą. Ši plėvelė suteikia augalams papildomą apsaugą nuo kenksmingų oro sąlygų. Tinkamai sandarinus šia plėvele, ji gali sumažinti šilumos praradimą 30%, todėl pastato viduje temperatūra bus bent 2 – 4°C aukštesnė nei išorėje.

Ši burbulinė šiltnamių plėvelė dengiama rudenį, kai vidutinė paros temperatūra neviršija 10°C. Plėvelė nuimama pavasarį, paros vidutinei temperatūrai pakilus aukščiau nei 10°C.

Burbulo matmenys: 10 x 30 mm;
Pločiai: 1,2; 1,5; 1,8;
Ilgis rulone: 50 m;
Su UV stabilizacija;

Plėvelė 100% perdirbama

Polietileno plėvelė šiltnamiams su UV

Siūlome ir standartinę polietileno plėvelę su UV apsauga, kuri naudojama ne tik šiltnamiams dengti, bet ir lauke sandėliuojamiems gaminiams, kaip medienos gaminiams, statybinėms medžiagoms, saugoti.

Pločiai: nuo 3 iki 6 m;

Plėvelės storis: nuo 50 iki 200 mikr. 3 m. plėvelei ir nuo 100 iki 200 mikr. 6 m. plėvelei;

Su UV stabilizacija;

Plėvelė 100% perdirbama

Siltnamine

 

Tinklas paletėms – Pakavimo medžiagos
Tinklas paletėms

Tinklas paletėms

Siekiant patenkinti bet kokios gamybos reikalavimus, kondensatui ir drėgmei jautriems produktams supakuoti siūlome sprendimą. Tinklas yra puiki alternatyva stretch plėvelei. Jis – ne toks jautrus padėklų aštriems kampams, o juo apvynioti produktai laisvai gali džiūti, kvėpuoti, išvengti kondensato dėl temperatūrų pokyčių. Pagrindinės savybės, kodėl tinklas paletėms yra geras pasirinkimas jautriems produktams:

 • Užtikrina oro cirkuliaciją;
 • Sutvirtina produktą;
 • Užtikrina saugų transportavimą;
 • Pritaikomas vynioti tiek rankomis, tiek su įrengimu.

tinklas su irengimu

Dažniausiai tinklu pakuojami produktai:

 • Vaisiai, daržovės, uogos, grybai;
 • Greitai užšaldoma produkcija;
 • Gėlių sodinukai;
 • Šiaudų rulonai;
 • Briketai, malkos, mediena.

tinklas su mediena

Medžiaga: PE
Plotis: 500 mm
Ilgis: nuo 500 iki 3500 m
Tamprumas: standus arba tamprus.

Šalti klijai

Mūsų krašto – Lietuvos – rinka beprotiškai plečiasi – to nepastebėti yra neįtikėtinai sunku, suvokiant tai, jog kone kiekvieną dieną pasiūlymuose galime išvysti inovatyvių produktų bei paslaugų, kurie natūraliai traukia ne vien tik mūsų krašto paprastus vartotojus, tačiau ir milžiniškas įmones, kurios atitinkamas produkcijas įsigija didesniais kiekiais, tikėdamosios, jog galės įgyti specifinės naudos.

Iš esmės, dažnu atveju rinkos naršymas bei naujų produktų – paslaugų ieškojimas atneša vaisių. Turime omenyje tai, jog dėl nuolatinės konkurencijos, o taip pat ir dėl augančios paklausas, atitinkamų bendrovių atstovai, kūrėjai yra įpareigoti ieškoti vis puikesnių sprendimų, kurie atitikų vartotojų keliamą paklausą, lūkesčius. Šioje situacijoje reikėtų pastebėti tai, jog praktiškai kiekvienas produktas, ar tai paslauga, tampa vis draugiškesne vartotojui, suvokiant tai, jog tokiu būdu galės bendrovės atstovai pakreipti rinką savo labui, iškeliant individualų produktą iš kitų.

Tiesą sakant, šiandieną taip pat norėtume pristatyti vieną paslaugą – produktą, kuris mūsų krašto rinkoje atsirado ganėtinai nesenai. Jeigu žvelgtume į konkrečius laikotarpius, galėtume kone konstatuoti išvadą, jog dar prieš kelis metus tokio produkto, kaip šalti klijai, rinkoje visiškai nebuvo. Kad ir kaip ten bebūtų, nereikėtų jaudintis dėl praeities – siūlome nuoširdžiai pasidžiaugti tuo, jog produkcija galiausiai pasiekia ir mūsų šalį. Taigi, šiandieną pasistengsime paaiškinti, kam ir kokiems siekiams įgyvendinti šalti klijai yra naudojami. Be viso to, pasigilinsime, ar iš tiesų produkcijos teikiama kokybė ir galimai funkcijų spektras yra pastebimai didesnis, jeigu lygintume su kitomis tvirtinimo alternatyvomis. Tikriausiai, jog nė sakyti nereikia, jog šiandienos straipsnis turėtų būti pravartus daugeliui, suvokiant tai, jog įvairiausius tvirtinimo procesus tenka įgyvendinti ir reguliarioje kasdienybėje.

Tikriausiai, jog reikėtų pradėti nuo minties konstatavimo, jog kaip ir buvome teigę, šalti klijai yra dar viena, tiesa šiek tiek specifinė, tvirtinimo alternatyva. Ką gi turime omenyje? Norime pabrėžti tai, jog esą nepaprastai daug produktų, ar tai medžiagų, dėl kurių fizinių savybių, galimai dėl paviršiaus, yra nepaprastai sunku sutvirtinti atitinkamus komponentus. Ką gi turime tiksliau? Norime akcentuoti, jog tarkime plieno elementai iš tiesų ganėtinai sunkiai jungiasi, o dažnu atveju nei viena tvirtinimo priemonė negeba atlikti tokį įspūdingą poveikį, jog komponentai iš viso susilietų. Akivaizdu, jog tokiose situacijose žinojimas, jog pasitelkus šaltus klijus situacija gali pakisti, daugelį turėtų nustebinti bei maloniai pradžiuginti – turime omenyje tai, jog būtent šalti klijai geba sutvirtinti ne vien tik įvairiausius metalo elementus, tačiau taip pat ir medienos, stiklo, keramikos komponentus.

Kaip gi veikia šalti klijai? Visa esmė yra ta, jog atlikus bet kokius sutvirtinimo, gręžimo, pjovimo darbus, tam tikras vietas, kurios privalomai buvo pažeistos, yra patepamos būtent šių klijų mase. Įstabu tai, jog vos po penkių minučių šalti klijai turėtų sustingti ir tokiu būdu pareikalauti atliekamo darbo – sujungimo. Kad ir kaip ten bebūtų keista, tačiau efektyvumas yra neišpasakytas – vos po penkiolikos minučių klijai turėtų būti puikiausiai apjungę norimas detales. Yra traktuojama, jog šioji produkcija puikiausiai tinka siekiant remontuoti, renovuoti atitinkamus vamzdžius, metalines talpas, automobilio variklių jungimo aseles ir pnš.

Šalti klijai, perskaičius visą pateiktą turinį, atrodo išties neįtikėtinai – peršami argumentai leidžia susidaryti nuomonę, jog šalti klijai leidžia ne vien tik pasimėgauti puikiai atliktais darbo vaisiais, kalbant apie patį sutvirtinimą, tačiau taip pat ir įgyvendinti norimus tikslus nepaprastai greitai.

Polietileno gaminiai – Pakavimo medžiagos
Polietileno gaminiai

Polietilenas, susitraukianti termoplevelė

Daugelis neįsivaizduoja, kiek rūšių polietileno plėveles vadinama vienu bendriniu pavadinimu. Norėdami pateikti savo klientams optimaliausią sprendimą pagal poreikius ir kainą, pirmiausiai išsiaiškiname, kokią medžiagą tikslinga naudoti. Šiuolaikinės technologijos iš kiekvienos rūšies leidžia pagaminti tuos pačius produktus, tačiau skirsis jų blizgumas, patvarumas, estetinis vaizdas.

LDPE plėvelė – tai pigiausia ir dažniausiai pasitaikanti medžiaga, naudojama apsaugai, produktų uždengimui nuo dulkių ir drėgmės, taip pat iš šios plėveles gaminami tiek maišeliai, tiek šiltnamių dengimo plėvelė.

MDPE plėvelė turi smūgių ir plyšimo pasipriešinimo savybes. Ji – mažiau jautri įpjovimams ir įtrūkiams, palyginus su HDPE. MDPE paprastai naudojamas maišams, susitraukiančiai termoplėvelei gaminti, kur reikalingas didesnis atsparumas, pakuojant produktus su aštriomis kraštinėmis.

HDPE plėvelė gali būti ir labai plona, jeigu ji naudojama produktams, kurie neturi aštrių kampų, dengti. Maišeliai, pagaminti iš HDPE plėvelės, bus stiprūs, bet ne tokie skaidrūs, jautrūs įplėšimui.

Pagal kiekvieno kliento poreikį plėvelę tiekiame įvairių matmenų, storių, skaidrią ar su spalva. Taip pat perforuotą, markiruotą, su spauda, įvairių formų ruošinių – juostos, pusrankovės, ar rankovės, bei gaminių – maišeliai, maišeliai su rankenomis, šiukšlių maišai, uždengimai paletėms, įspėjamosios juostos ir t.t. bei susitraukiančią termoplėvelę.

Termosusitraukiančios plėvelės

Termoplėvelė yra grupuojama pagal medžiagas. Yra keturios pagrindinės termoplėvelės rūšys: PVC, POF, PE, PP, bei keletas mažiau naudojamų kompozicijų.

Pagal įrengimą, kuriam naudojama, reikia pritaikyti plėvelės sulankstymą (ištisinė, rankovė, pusrankovė), žinoti kitas svarbias savybes, kaip slidumas, atsparumas, UV apsauga, perforacija, spauda.

PVC susitraukianti ir POF susitraukianti plėvelės pasižymi skaidrumu, gražiai atrodo aptraukus, gali būti labai plonos.

PVC1PVC susitraukianti plėvelė yra jautri temperatūrai, gali sutrūkinėti ar plyšti šaltyje (žemiau nulio), „susitraukti atgal“ t. y. atsipalaiduoti, jei bus sandėliuojama per karštai tam tikrą laiko tarpą. Spalva taip pat gali patamsėti, pagelsti, kai plėvelė yra sandėliuojama nevėsinamose patalpose vasaros metu.

Norint, kad pakuotės atrodytų gražiai, POF plėvelei reikalingas oro išleidimas (perforacija arba skylutės pakuotėje), ko nereikalauja PVC plėvelė, kuri savaime turi mažų angelių (sulydymo vietose). Tačiau PVC plėvelės sutraukimas toje vietoje, kur suvirinta susilpnėja, gali pratrūkti.

Siekiant gražiai aptraukti POF plėvele, reikia tiksliai taikyti temperatūrą, kaitinimo laiką ir tolygiai paskirstyti oro srautus, kad tarp plėvelės ir produkto gautųsi oro burbulas ir plėvelė nepriliptų prie produkto. Todėl, dirbant su ja, reikalingi tuneliai su dažnai kontroliuojama temperatūra ir paskirstomu oro srautu. Tuo tarpu PVC termoplėvelė lengvai pasiduoda aptraukimui.

thermo PETrečioji rūšis – susitraukiantis polietilenas PE skiriasi nuo pirmųjų dviejų tuo, kad jis neprilygsta nei blizgesiu, nei plonumu, jam trūksta skaidrumo. Tačiau tai – pigiausias pakavimo sprendimas, todėl plačiai naudojamas sunkioms ar didelių gabaritų prekių grupėms, kaip mineralinio vandens butelių pakavimui.

Vienos iš populiariausių PP žaliavos gaminių, OPP ir BOPP plėvelės, naudojamos maisto pakavimui, pramoninių prekių aptraukimui. Šios plėvelės puikiai susilydo, todėl etikečių gamybai (ant gėrimų butelių) nereikia naudoti papildomų klijų.

opp1PP termoplėvelė pasižymi ypatingu patvarumu, skaidrumu. Ja supakuotas maistas puikiai matomas ir atrodo estetiškai. Ant šios plėvelės galima naudoti aukštos kokybės spaudą. PP yra puikus pasirinkimas maisto, medikamentų pakavimui bei kitoms pramoninėms prekėms.

Partneriai
UAB „AIRUSLITA“ Ringuvos g. 53, KAUNAS Žemėlapis