termotuneliai

Skiriant vis daugiau dėmesio produkcijos įpakavimui ir prekinei išvaizdai, sparčiai išpopuliarėjo produktų pakavimo į termosusitraukiančią plėvelę būdas. Skaidri plėvelė suteikia produktui gražesnę prekinę išvaizdą ir leidžia apžiūrėti prekę neišardant pakuotės. Taip pat tai – vienas iš pigiausių grupinio pakavimo būdų. Priklausomai nuo produkto ir pakuotės paskirties, galimi pusiau automatiniai ar automatiniai pakavimo įrengimai.

Termotuneliai uždaromu dangčiu

italdibipack

Šie modeliai skirti patenkinti augantį praktiško ir efektyvaus pakavimo poreikį. Nors ir ribotų dydžių, tačiau plataus pritaikymo įrengimai tinkami įvairiose pakavimo sferose. Įrengimai skirti darbui su termosusitraukiančiomis plėvelėmis kaip PVC, ar POF.

Operatorius, padėjęs produktą tarp dviejų plėvelės sluoksnių, nustumia juos į įrengimo vidų ir rankomis uždaro dangtį. Dviejose dangčio kraštinėse esanti kaitinimo viela nukerpa plėvelę, taip suformuodama pakuotę. Įrengimo viduje karšto oro srovė cirkuliuoja aplink ir plėvelė iš visų pusių susitraukia pagal produkto formas. Šio tipo įrengimai gali būti naudojami ir maišelių gaminimui.

Kampinio užlydymo termotuneliai

L sealer

Šie modeliai sukurti pakavimui, kai būtinas didesnis automatizavimas. Įrengimas susideda iš kampinio plėvelės užlydymo įrengimo ir termotunelio. Kampinis užlydymo įrengimas užlydo atviras plėvelės kraštines, taip sukurdamas iš visų keturių pusių sandarią pakuotę. Toliau, konvejerio pagalba, produktas nustumiamas į termotunelį, kur karšto oro srautas aptraukia plėvelę pagal produkto formas. Pusiau automatiniuose įrengimuose vienintelis dalykas, ką operatorius turi padaryti, tai įdėti prekę į plėvelę ir perkelti iki kampinio užlydymo srities, ir rankiniu ar kojiniu būdu paleisti ciklą. Toliau viskas (plėvelės užlydymas, produkto nustūmimas į termotunelį, aptraukimas ir išstūmimas) atliekama automatiškai. Automatiniai įrengimai dirba be operatoriaus įsikišimo.

auto L sealer

Apgaubiamieji termotuneliai

Šio tipo termotunelias pakuojama produktą apgaubiant plėvele kaip ryšulį. Priklausomai nuo pasirinkto pakavimo būdo, po aptraukimo produkto kraštai gali likti atviri, arba papildomų už termotunelio įmontuotų volų pagalba plėvelės šonai prispaudžiami prie produkto kraštų.

cola

Rankinis apgaubiamasis termotunerlis – skirtas pakuoti pavienius produktus ar nedideles jų grupes. Idealiai tinka buteliukų, stiklainių, skardinių ar dėžučių pakavimui. Tai – puiki ekonomiška alternatyva, galinti pakeisti kartonines dėžes bei palengvinti produkto atpažinimą logistikoje.

termotunelis airuslita

Pusiau automatiniai apgaubiamieji termotuneliai – skirti didelių apimčių produkcijos gamybai. Šio tipo termotuneliuose dažniausiai naudojami du plėvelės rulonai vienu metu. Įrengimai dirba labai paprastu principu: pneumatiniu būdu operatoriaus paruoštas produktas ar jų grupė nustumiami iki plėvelės sulydymo zonos. Stūmimo metu produktas apgaubiamas plėvele, o užlydymo žnyplės nusileidžia žemyn ir užlydo plėvelę. Toliau produktas konvejeriu keliauja į termotunelį. Šio tipo termotuneliai, taip pat, kaip ir pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai, pasižymi įvairių dydžių ir grupių produktų pakavimu.

auto termo tunelis

Pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai skiriasi tik tuo, kad pakavimo linijose dirba be operatoriaus įsikišimo.