Staliniai užlydymo įrenginiai

Impulsiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

Paprasti ir patogūs, tačiau tvirti staliniai užlydymo įrenginiai – skirti tiek asmeniniam naudojimui, tiek tinkami profesionaliam pakavimui. Visi modeliai gali būti komplektuojami su tvirtinamu darbastaliu ar/ir plėvelės laikikliu patogiam išvyniojimui.  Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele (2 x 150 mikronų storio). Taip pat visi modeliai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Modeliai TS-200 / TS-300 / TS-400 / TS-500. Užlydymo žnyplių ilgis – atitinkamai pagal įrengimo pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimai būna su 2 mm pločio užlydymo viela ir laikmačiu. Užlydymo viela uždengta teflono juosta. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį, kad užlydymas būtų tvirtas, bet nepradegintų plėvelės.

TS 210

Nuotraukoje modelis TS-210.

Modeliai TS-210 / TS-310 / TS-410 / TS-510. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS (su laikmačiu ir 2 mm užlydymo viela), tačiau viršutinėje svirtyje turi įmontuotą slankiojantį peiliuką, padedantį gaminti maišus iš rulono arba nupjauti likusią maišelio dalį. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Modeliai TS-200-C / TS-300-C / TS-400-C / TS-500-C. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS, tačiau, vietoje 2 mm užlydymo vielos, sukonstruotas teflonu dengta 0,5 mm viela, skirta plėvelės užlydymui ir nukirpimui vienu metu. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Impulsiniai magnetiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

TMS-C

Modeliai TMS-200 / TMS-300 / TMS-400 / TMS-500.  Šie modeliai nuo TS serijos skiriasi tuo, kad turi magnetinį fiksavimą, kuris palengvina operatoriaus darbą. Įrengimo svirties nereikia laikyti nuspaudus visa užlydymo laiką. Elektromagnetas laiko svirtį uždarytą visą užlydymo ir aušinimo laiką. Užlydžius plėvelę, svirtis atsiveria automatiškai. Šie modeliai taip pat gaminami ir su teflonizuota nukirpimo viela, ar nukirpimo peiliuku, tai pat, kaip ir iš  nerūdijančio plieno. Prie jų taip pat komplektuojami priedai.

TMS su priedais

Nuotraukoje modelis su darbastaliu, nupjovimo peiliuku ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Pramoniniai užlydymo įrenginiai „SUPER MAGNET SEALERS“ 

Pramoniniai užlydymo įrenginiai “SUPER MAGNET SEALERS” ( “SMS”) – tai patvarūs, ilgaamžiai, aukščiausios kokybės Olandiški prietaisai. Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele, kurios storis – 2 x 150 mikronų. Įrenginyje įmontuotas magnetas palengvina operatoriaus darbą, tereikia tik suspausti žnyples. Įrenginys pats paleidžia žnyples pasibaigus sulydymui. Procesas trunka vos kelias sekundes. Naudodami šiuos pramoninius užlydymo įrenginius bei kartu komplektuojamus priedus, galėsite rasti sprendimą bet kokiems pakavimo poreikiams. Spaudžiant rankomis ar valdant kojiniu paleidimo pedalu, su 4 mm ar 8 mm pločio užlydymo siūle, dvigubu užlydymu, primontavus darbastalį ar dirbant be jo, SMS įrengimai  supakuos taip, kaip reikia. Individualiai reguliuojami užlydymo ir aušinimo laikmačiai užtikrins pastovią užlydymo kokybę.

SMS – 350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400 (1400 – be nupjovimo peiliuko)

SMS

Nuotraukoje – standartinis SMS-350 modelis su nupjovimo peiliuku.  Pasirinktinai komplektuojamais kartu su darbastaliu ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Standartinių SMS modelių komplektacija: įjungimo/išjungimo jungtukas, užlydymo laiko reguliatorius, ataušimo laiko reguliatorius, užlydymas 4 mm pločiui, prispaudimo magnetas, slankiojamas plėvelės nupjovimo peilis (SMS-1400 peilio neturi).

Prie įrengimų gal būti komplektuojami šie priedai:

  • darbastalis, su 4 padėčių reguliavimu;
  • plėvelės išvyniojimo laikiklis;
  • mechaninis kojinis pedalas, tinkamas visiems modeliams, gali būti montuojamas dešinėje ar kairėje pusėje;
  • pilstymo loveliai, iš nerūdijančio plieno, patogiam birių produktų fasavimui;

RVS-SMS -350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400

sms-twin

Tai – standartinis SMS įrengimas, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šis modelis skirtas darbui steriliose aplinkose, tinkamas farmacijos, maisto pakavimo pramonėje.

Kitos SMS įrengimų versijos:

SMS-D2
– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau yra dviejų pusių kaitinimo funkcija. Skirtas užlydyti labai storas plėveles ar kitas sunkiai besilydančias medžiagas. Kaitinimo vielos įmontuotos ir apatinėse, ir viršutinėse žnyplėse. Yra atskiras jungtukas viršutinių žnyplių kaitinimo išjungimui, kai dirbama su plonomis plėvelėmis.

SMS_500-D2

SMS-PN – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šis modelis turi pneumatinį cilindrą žnyplių uždarymui, kuris valdomas elektrinio kojinio pedalo pagalba.

SMS_500-PN

SMS-GW– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau vietoj 4 mm plokščios sulydymo vielos įmontuota 0,7 mm teflonizuota viela plėvelės sulydymui ir nupjovimui vienu veiksmu. Komplekte taip pat yra plėvelės atskirtukas, plėvelės perforavimo adatos. Skirtas užlydyti PVC ir PP termoplėveles, dirbti kartu su plėvelių aptraukimo ir karšto oro pūtimo pistoletais.

SMS-EM – alternatyva SMS-PN modeliui srityse, kur gamyboje nėra suspausto oro tiekimo. Šis modelis turi elektronines užspaudimo žnyples ir kojinį pedalą.

SMS350EM

SMS-Twin – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šiuo modeliu, siekiant užtikrinti papildomą saugumą, atliekamos dvi 4 mm užlydymo siūlės. Tarpas tarp siūlių – 20 mm.

sms-twin

Visiems modeliams galimi įvairūs priedai, įrenginius galima montuoti ant reguliuojamo aukščio pramoninių stalų ar specialiai pagamintų stovų.

SMS_500-FC_CD

Nuotraukoje – SMS modelis su reguliuojamu 4 padėčių darbastaliu, bei slankiojama atrama produktams, lovelių laikikliu bei dviem pilstymo loveliais.

Super Magnet Packer-500 (SMP-500) – šis modelis turi ilgesnes užlydymo žnyples bei ilgesnius pilstymo lovelius. Galimas mechaninis arba pneumatinis modelis su elektriniu kojiniu pedalu.

SUPER MAGNET 500 (AIR)

Nepertraukiamo užlydymo įrenginiai

Continusealer-CS_500

Nuolatinio nepertraukiamo veikimo reikia tada, kai norima užlydyti didelius kiekius arba labai ilgą vieną produktą. Tokio tipo užlydymas vyksta daugelyje automatinių įrengimų, tačiau siūlome ir nedidelių, stalinių ar net rankinių užlydymo įrenginių. Priklausomai nuo poreikio, galima rinktis iš kelių modelių. Įrengimus galima montuoti ant paprasto stovo ar ant stovo su voleliais didesnių svorių pakuotėms pakuoti. Viskas, ką turi padaryti operatorius, tai įstatyti pakuotę į užlydymo ertmę, toliau įrengimas pats transportuoja produktą.  Įrengimai gali būti komplektuojami ir kartu su motorizuotu konvejeriu. Įrengimai gali užlydyti polietileną, polipropileną, laminatą, aliuminio plėvelę, celofaną bei daugybę kitų pakuočių.

CS450-TP520

Užlydymo žnyplės

Kai pakavimas vienoje vietoje neįmanomas, užlydymo žnyplės padeda rasti sprendimą. Galimi užlydymo žnyplių ilgiai – 350 mm, 500 mm ir 650 mm., yra vertikalūs ir horizontalūs žnyplių modeliai.

zirkles

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai padės greitai, be oro, supakuoti jūsų produktą. Toks įpakavimas prailgins galiojimo laiką maisto produktams, kaip mėsa, sūris bei apsaugos nuo dulkių ir/ar korozijos kitus aplinkai jautrius produktus.

VAC_200_XL