Rankinis plėvelės aptraukimo įrenginys Ripack

Produktų aptraukimas termoplėvele dažnai naudojamas norint ilgesniam laikui apsaugoti produktą. Toks supakavimas suteikia privalumų transportuojant dideliais atstumais ar sandėliuojant prekes nepalankiomis sąlygomis. Tai – privalumas  tiek sandėliuojant lauko sąlygomis, tiek greitam nustatymui ar produktas nebuvo pažeistas, o kartais net identifikuojant vagystes.

Pakuojant šiuo įrengimu, nėra jokių apribojimų produkto matmenims. Įrengimas prisitaiko prie bet kokios plėvelės, prie bet kokių formų ir tinka įvairiausioms paskirtims.

Ripack 3000

Įrenginys yra rankinis ir visiškai mobilus. Veikia be elektros šaltinio ir sveria tik 1,2 kg, gali būti naudojamas tiek lauke, tiek viduje.

Pakavimas teikia penkių pusių apsaugą – nuo bet kokio dydžio bei formos netolygių palečių, iki didelių įrengimų.

 

ShrinkBoat

Juo 1000 x 1200 x 1500 mm išmatavimų paletę galima aptraukti mažiau nei per 2 minutes. Įrengimą paprasta naudoti, nereikia išankstinių pasiruošimų ar apmokymų.

Patogesniam darbui kartu su įrengimu galima komplektuoti įvairius prailginimo mechanizmus ir vežimėlius dujų balionams.

R3000

Turbopack

Turbopack – tai mobilus plėvelės aptraukimo įrenginys susidedantis iš kaitinimo kolonos įmontuotos ant vežimėlio. Stumiant šį vežimėlį aplink termoplėvele apgaubtą produktą, gaunamas greitas ir tolygus aptraukimas.

Turbopack

Turbopack privalumai:

Nepriklausomas ir mobilus – šį įrenginį galite pervežti į bet kurią reikiamą gamyklos ar sandėlio vietą, išvengiant dar nesupakuotų ir nestabilių produktų judinimo. Pakavimui reikalingas tik papildomas 140 cm atstumas nuo produkto;
Ekonomiškas –  su vienu standartiniu dujų balionu galima supakuoti daugiau nei 60 europalečių;
Universalus – nėra jokių ilgio ar pločio apribojimų (skirtingai, nei termotuneliuose). Gali pakuoti iki 240 cm aukščio krovinius (su paletės viršaus aptraukimo reflektorium iki 220 cm). Karšto oro srauto padavimas reguliuojamas nuo 120 cm iki (220 cm) 240 cm.
Saugus – saugumo kontrolė automatiškai nutraukia dujų tiekimą ir įrengimas nustoja kaitinti vos tik operatoriui atleidus gaiduką.
Greitas – tereikia 60 sekundžių supakuot standartinę Euro tipo paletę.

Maišų gaminimo įrengimai Multicover

Tiek dirbant su rankiniu Ripack prietaisu, tiek naudojant Turbopack, patogu turėti įrengimą, kuris iš termoplevelės juostos, pusrankovės ar rankovės rulono padės pasigaminti norimo ilgio maišus. Įsigijus įrenginį, nebereikės sandėliuoti kelių matmenų maišų, ar gamintis juos nepatogiais būdais – Multicover įrengimai atitiks visus pageidavimus.

Multicover 960

Nuo primityvaus, rankinio Ripack pagalba užlydančio maišų dugnus modelio, iki modernaus, turinčio impulsinį užlydymą. Taip pat galima rinktis įrengimą su įmontuotu nupjovimo peiliu ir ilgio matavimo prietaisu. Padėsime rasti tinkamiausią sprendimą.

Karčio gaminimo įrengimas RIPAFLAM

Ripaflam color&NB

Ripaflam – tai varomas dujomis karščio gaminimo prietaisas. Šis modelis gali būti integruojamas į veikiančias automatines linijas, kur reikalingas deginimas, šildymas, kaitinimas ar džiovinimas. Kaitinimo pradžia ir pabaiga yra valdoma automatinių prietaisų. Gali dirbti tiek su propano-butano, tiek su gamtinėmis dujomis.

Šis įrengimas puikiai tinka:

  • produktų pakaitinimui prieš dažymą ar tolimesnį apdirbimą;
  • pašildyti plastikines dalis;
  • suapvalinti (apšlifuoti) plastiko gaminius;
  • aptraukti produktus termo plėvele;
  • kitose situacijoje, kur reikalingas pastovus ar kintantis kaitinimas.