Įvairių plėvelių užlydymo įrenginiai

Siekdami patenkinti įnoringiausius klientų poreikius, galime pasiūlyti specializuotus įrengimus pagal individualų poreikį. Pateikiame pagrindinius pakavimo įrengimus, tad, jei neradote atitinkančio jūsų poreikius, susisiekite su mumis ir kartu rasime sprendimą.

Automatinis horizontalaus pakavimo pagalvinių pakuočių įrengimas „UNIQUE“

UNIQUE

UNIQUE – viena iš universaliausių supaprastintų pagalvinių pakuočių gaminimo mašinų pasaulyje, galinti pakuoti bet kokį, tačiau ribotų matmenų, produktą. Tai gali būti ir duonos, mėsos gaminiai ar pusfabrikačiai, šokoladas, sausainiai, muilas, tvarsčiai, smulkios detalės ir daugybė kitų produktų.

Įrengimas sukurtas taip, kad prisitaikytų prie vertikalių ir horizontalių formų, todėl leidžia pakuoti įvairių matmenų produktus. Įrengimas pilnai sinchronizuojamas operatoriaus, produkto padavimas aktyvuojamas automatiškai, vos tik jį padėjus, todėl ne operatorius turi spėti su mašina, o mašina prisitaiko prie operatoriaus.

horizontali maiseliu

Automatinis vertikalaus pakavimo pagalvinių pakuočių įrengimas „Dibiflow“

Dibiflow – mažiausias vertikalaus pagalvinių pakuočių gaminimo įrengimas rinkoje. Šis įrengimas skirtas didelių kiekių pakavimui nedidelėse erdvėse. Tai – patogus ir patikimas sprendimas, tinkamas bet kokio produkto pakavimui, kai pakuotėje turi būti po vieną produktą. Pakavimo greitis – iki 80 vnt./min. Tai gali būti ir bandelės, šokoladas, sausainiai, muilas, tvarsčiai, smulkios detalės ir daugybė kitų produktų.
 

dibiflow

Produktų pakavimo į maišelius įrengimas “SPEEDBAG EV”

SPEED BAG EV

Speedbag EV labiausiai tinka laikraščių, žurnalų, katalogų, lankstinukų, instrukcijų ar kitų publikacijų pavieniam ar kelių egzempliorių pakavimui. Pusiau automatinis, lengvai valdomas įrengimas nereikalauja papildomų operatoriaus žinių. Viskas, ką turi atlikti operatorius, tai įstatyti į įrengimą reikiamą produktą ar jų grupę, o visa kitą įrengimas atlieka automatiškai. Maišelio dydis pritaikomas pagal produktą – fotodaviklis nustato produkto pradžią ir pabaigą, tad maišelis pagaminamas tiksliai pagal produkto matmenis.

SPEEDBAG pakuote

Produktų pakavimo į maišelius įrengimas „SPEEDBAG HS“

Speedbag HS – pilnai automatinė didelio našumo pakavimo linija, labiausiai tinkama laikraščių, žurnalų, katalogų, lankstinukų, instrukcijų ar kitų publikacijų, knygų, kompaktinių plokštelių, kreditinių kortelių, video kasečių pakavimui. Taip pat pritaikoma kitose pakavimo srityse.

SPEED_HS

Aptraukimas plėvele pagal produkto formas (Skin packaging)

Skin-packaging – produktų pakavimo būdas, kada objektas, padėtas ant kartono, ar storo popieriaus lakšto, stipriai aptraukiamas plėvele. Plėvelė prieš aptraukimą „suminkštinama“ karščiu, prilimpa prie popieriaus, o vakuuminis oro išsiurbimas padeda prisitaikyti prie produkto formų.

Produktų aptraukimo įrenginys „MAGIC SKIN“

MAGIC SKIN

Magic skin  – pusiau automatinis įrengimas, skirtas pakuotėms gaminti. Viskas, ką reikia daryti operatoriui, tai tik padėti produktą ant kartono lakšto, ir įjungti darbinį režimą. Įrengimas atliks visus veiksmus automatiškai (plėvelės šildymas, aptraukimas ant produkto, oro išsiurbimas, sugrįžimas į naujo ciklo pradžią), beliks tik nuimti paruoštą pakuotę. Šis įrengimas taip pat tinkamas “termoformingui”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kai viename aptrauktame lape yra keli atskiri produktai, jų atskyrimui galime pasiūlyti specialias supjaustymo mašinas

die-cutting-machine

Blisterinio pakavimo įrenginiai

Blisterinė pakuotė – iš anksto pagal produkto formas paruošta pakuotė. Šio tipo pakuotės dažniausiai naudojamos farmacijos, maisto ar smulkių plataus vartojimo prekių pakavimui. Vienas žinomiausių pavyzdžių – tablečių pakuotės. Jau paruoštoje išlietoje formoje talpinamas produktas, nugarėlei naudojamas popierius, aliuminis ar plastikas ir viskas užklijuojama arba užlydoma. Pakuojant sandaraus užlydymo būdu, blisterinės pakuotes pasižymi labai gera produktų apsauga nuo tokių išorinių faktorių, kaip drėgmė ar teršalai. Tokioje pakuotėje produktas išsilaiko ilgiau.

Nepermatomos blisterinės pakuotės apsaugo produktus nuo šviesos ir ultravioletinių spindulių.

Blister-Packaging

 Blisterinės pakuotės įrengimas „SKIN – BLISS“

SKIN BLISS

Įrengimas skirtas skin-wrap arba blisterinės pakuotės gamybai. Lietimui jautrus ekranas leidžia pasirinkti norimas programas. Yra galimybė nustatyti skirtingas programas pagal plėvelės specifikacijas ir produkto charakteristikas.

airuslita blister

Maisto vyniojimo stretch plėvele įrenginys „Magika“

Magika

Įrenginys skirtas suvynioti įvairius maisto produktus padėkliukuose su maistine „stretch“ plėvele. Tai – greitas ir patogus vyniojimo būdas, tereikia padėti produktą ant įrengimo stalviršio ir nuleisti dangtį žemyn. Įrengimas per vieną sekundę standžiai aptraukia produktą plėvele. Operatoriui nereikia jokių mokymų, jokio papildomo žinojimo. Lengvas ir greitas darbas, minimalus investavimas, lankstumas, kokybė ir efektyvumas.

Tai – puikus sprendimas maisto prekių parduotuvėms, kepykloms, žuvies ir mėsos perdirbėjams, kulinarijos cechams, daržovių ir vaisių fasavimo skyriams, greito maisto restoranams.

magika 2