Polietileno užlydymo įrenginiai, termotuneliai
Termotuneliai

termotuneliai

Skiriant vis daugiau dėmesio produkcijos įpakavimui ir prekinei išvaizdai, sparčiai išpopuliarėjo produktų pakavimo į termosusitraukiančią plėvelę būdas. Skaidri plėvelė suteikia produktui gražesnę prekinę išvaizdą ir leidžia apžiūrėti prekę neišardant pakuotės. Taip pat tai – vienas iš pigiausių grupinio pakavimo būdų. Priklausomai nuo produkto ir pakuotės paskirties, galimi pusiau automatiniai ar automatiniai pakavimo įrengimai.

Termotuneliai uždaromu dangčiu

italdibipack

Šie modeliai skirti patenkinti augantį praktiško ir efektyvaus pakavimo poreikį. Nors ir ribotų dydžių, tačiau plataus pritaikymo įrengimai tinkami įvairiose pakavimo sferose. Įrengimai skirti darbui su termosusitraukiančiomis plėvelėmis kaip PVC, ar POF.

Operatorius, padėjęs produktą tarp dviejų plėvelės sluoksnių, nustumia juos į įrengimo vidų ir rankomis uždaro dangtį. Dviejose dangčio kraštinėse esanti kaitinimo viela nukerpa plėvelę, taip suformuodama pakuotę. Įrengimo viduje karšto oro srovė cirkuliuoja aplink ir plėvelė iš visų pusių susitraukia pagal produkto formas. Šio tipo įrengimai gali būti naudojami ir maišelių gaminimui.

Kampinio užlydymo termotuneliai

L sealer

Šie modeliai sukurti pakavimui, kai būtinas didesnis automatizavimas. Įrengimas susideda iš kampinio plėvelės užlydymo įrengimo ir termotunelio. Kampinis užlydymo įrengimas užlydo atviras plėvelės kraštines, taip sukurdamas iš visų keturių pusių sandarią pakuotę. Toliau, konvejerio pagalba, produktas nustumiamas į termotunelį, kur karšto oro srautas aptraukia plėvelę pagal produkto formas. Pusiau automatiniuose įrengimuose vienintelis dalykas, ką operatorius turi padaryti, tai įdėti prekę į plėvelę ir perkelti iki kampinio užlydymo srities, ir rankiniu ar kojiniu būdu paleisti ciklą. Toliau viskas (plėvelės užlydymas, produkto nustūmimas į termotunelį, aptraukimas ir išstūmimas) atliekama automatiškai. Automatiniai įrengimai dirba be operatoriaus įsikišimo.

auto L sealer

Apgaubiamieji termotuneliai

Šio tipo termotunelias pakuojama produktą apgaubiant plėvele kaip ryšulį. Priklausomai nuo pasirinkto pakavimo būdo, po aptraukimo produkto kraštai gali likti atviri, arba papildomų už termotunelio įmontuotų volų pagalba plėvelės šonai prispaudžiami prie produkto kraštų.

cola

Rankinis apgaubiamasis termotunerlis – skirtas pakuoti pavienius produktus ar nedideles jų grupes. Idealiai tinka buteliukų, stiklainių, skardinių ar dėžučių pakavimui. Tai – puiki ekonomiška alternatyva, galinti pakeisti kartonines dėžes bei palengvinti produkto atpažinimą logistikoje.

termotunelis airuslita

Pusiau automatiniai apgaubiamieji termotuneliai – skirti didelių apimčių produkcijos gamybai. Šio tipo termotuneliuose dažniausiai naudojami du plėvelės rulonai vienu metu. Įrengimai dirba labai paprastu principu: pneumatiniu būdu operatoriaus paruoštas produktas ar jų grupė nustumiami iki plėvelės sulydymo zonos. Stūmimo metu produktas apgaubiamas plėvele, o užlydymo žnyplės nusileidžia žemyn ir užlydo plėvelę. Toliau produktas konvejeriu keliauja į termotunelį. Šio tipo termotuneliai, taip pat, kaip ir pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai, pasižymi įvairių dydžių ir grupių produktų pakavimu.

auto termo tunelis

Pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai skiriasi tik tuo, kad pakavimo linijose dirba be operatoriaus įsikišimo.

Staliniai užlydymo įrenginiai
Staliniai užlydymo įrenginiai

Staliniai užlydymo įrenginiai

Impulsiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

Paprasti ir patogūs, tačiau tvirti staliniai užlydymo įrenginiai – skirti tiek asmeniniam naudojimui, tiek tinkami profesionaliam pakavimui. Visi modeliai gali būti komplektuojami su tvirtinamu darbastaliu ar/ir plėvelės laikikliu patogiam išvyniojimui.  Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele (2 x 150 mikronų storio). Taip pat visi modeliai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Modeliai TS-200 / TS-300 / TS-400 / TS-500. Užlydymo žnyplių ilgis – atitinkamai pagal įrengimo pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimai būna su 2 mm pločio užlydymo viela ir laikmačiu. Užlydymo viela uždengta teflono juosta. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį, kad užlydymas būtų tvirtas, bet nepradegintų plėvelės.

TS 210

Nuotraukoje modelis TS-210.

Modeliai TS-210 / TS-310 / TS-410 / TS-510. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS (su laikmačiu ir 2 mm užlydymo viela), tačiau viršutinėje svirtyje turi įmontuotą slankiojantį peiliuką, padedantį gaminti maišus iš rulono arba nupjauti likusią maišelio dalį. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Modeliai TS-200-C / TS-300-C / TS-400-C / TS-500-C. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS, tačiau, vietoje 2 mm užlydymo vielos, sukonstruotas teflonu dengta 0,5 mm viela, skirta plėvelės užlydymui ir nukirpimui vienu metu. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Impulsiniai magnetiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

TMS-C

Modeliai TMS-200 / TMS-300 / TMS-400 / TMS-500.  Šie modeliai nuo TS serijos skiriasi tuo, kad turi magnetinį fiksavimą, kuris palengvina operatoriaus darbą. Įrengimo svirties nereikia laikyti nuspaudus visa užlydymo laiką. Elektromagnetas laiko svirtį uždarytą visą užlydymo ir aušinimo laiką. Užlydžius plėvelę, svirtis atsiveria automatiškai. Šie modeliai taip pat gaminami ir su teflonizuota nukirpimo viela, ar nukirpimo peiliuku, tai pat, kaip ir iš  nerūdijančio plieno. Prie jų taip pat komplektuojami priedai.

TMS su priedais

Nuotraukoje modelis su darbastaliu, nupjovimo peiliuku ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Pramoniniai užlydymo įrenginiai „SUPER MAGNET SEALERS“ 

Pramoniniai užlydymo įrenginiai “SUPER MAGNET SEALERS” ( “SMS”) – tai patvarūs, ilgaamžiai, aukščiausios kokybės Olandiški prietaisai. Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele, kurios storis – 2 x 150 mikronų. Įrenginyje įmontuotas magnetas palengvina operatoriaus darbą, tereikia tik suspausti žnyples. Įrenginys pats paleidžia žnyples pasibaigus sulydymui. Procesas trunka vos kelias sekundes. Naudodami šiuos pramoninius užlydymo įrenginius bei kartu komplektuojamus priedus, galėsite rasti sprendimą bet kokiems pakavimo poreikiams. Spaudžiant rankomis ar valdant kojiniu paleidimo pedalu, su 4 mm ar 8 mm pločio užlydymo siūle, dvigubu užlydymu, primontavus darbastalį ar dirbant be jo, SMS įrengimai  supakuos taip, kaip reikia. Individualiai reguliuojami užlydymo ir aušinimo laikmačiai užtikrins pastovią užlydymo kokybę.

SMS – 350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400 (1400 – be nupjovimo peiliuko)

SMS

Nuotraukoje – standartinis SMS-350 modelis su nupjovimo peiliuku.  Pasirinktinai komplektuojamais kartu su darbastaliu ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Standartinių SMS modelių komplektacija: įjungimo/išjungimo jungtukas, užlydymo laiko reguliatorius, ataušimo laiko reguliatorius, užlydymas 4 mm pločiui, prispaudimo magnetas, slankiojamas plėvelės nupjovimo peilis (SMS-1400 peilio neturi).

Prie įrengimų gal būti komplektuojami šie priedai:

  • darbastalis, su 4 padėčių reguliavimu;
  • plėvelės išvyniojimo laikiklis;
  • mechaninis kojinis pedalas, tinkamas visiems modeliams, gali būti montuojamas dešinėje ar kairėje pusėje;
  • pilstymo loveliai, iš nerūdijančio plieno, patogiam birių produktų fasavimui;

RVS-SMS -350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400

sms-twin

Tai – standartinis SMS įrengimas, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šis modelis skirtas darbui steriliose aplinkose, tinkamas farmacijos, maisto pakavimo pramonėje.

Kitos SMS įrengimų versijos:

SMS-D2
– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau yra dviejų pusių kaitinimo funkcija. Skirtas užlydyti labai storas plėveles ar kitas sunkiai besilydančias medžiagas. Kaitinimo vielos įmontuotos ir apatinėse, ir viršutinėse žnyplėse. Yra atskiras jungtukas viršutinių žnyplių kaitinimo išjungimui, kai dirbama su plonomis plėvelėmis.

SMS_500-D2

SMS-PN – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šis modelis turi pneumatinį cilindrą žnyplių uždarymui, kuris valdomas elektrinio kojinio pedalo pagalba.

SMS_500-PN

SMS-GW– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau vietoj 4 mm plokščios sulydymo vielos įmontuota 0,7 mm teflonizuota viela plėvelės sulydymui ir nupjovimui vienu veiksmu. Komplekte taip pat yra plėvelės atskirtukas, plėvelės perforavimo adatos. Skirtas užlydyti PVC ir PP termoplėveles, dirbti kartu su plėvelių aptraukimo ir karšto oro pūtimo pistoletais.

SMS-EM – alternatyva SMS-PN modeliui srityse, kur gamyboje nėra suspausto oro tiekimo. Šis modelis turi elektronines užspaudimo žnyples ir kojinį pedalą.

SMS350EM

SMS-Twin – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šiuo modeliu, siekiant užtikrinti papildomą saugumą, atliekamos dvi 4 mm užlydymo siūlės. Tarpas tarp siūlių – 20 mm.

sms-twin

Visiems modeliams galimi įvairūs priedai, įrenginius galima montuoti ant reguliuojamo aukščio pramoninių stalų ar specialiai pagamintų stovų.

SMS_500-FC_CD

Nuotraukoje – SMS modelis su reguliuojamu 4 padėčių darbastaliu, bei slankiojama atrama produktams, lovelių laikikliu bei dviem pilstymo loveliais.

Super Magnet Packer-500 (SMP-500) – šis modelis turi ilgesnes užlydymo žnyples bei ilgesnius pilstymo lovelius. Galimas mechaninis arba pneumatinis modelis su elektriniu kojiniu pedalu.

SUPER MAGNET 500 (AIR)

Nepertraukiamo užlydymo įrenginiai

Continusealer-CS_500

Nuolatinio nepertraukiamo veikimo reikia tada, kai norima užlydyti didelius kiekius arba labai ilgą vieną produktą. Tokio tipo užlydymas vyksta daugelyje automatinių įrengimų, tačiau siūlome ir nedidelių, stalinių ar net rankinių užlydymo įrenginių. Priklausomai nuo poreikio, galima rinktis iš kelių modelių. Įrengimus galima montuoti ant paprasto stovo ar ant stovo su voleliais didesnių svorių pakuotėms pakuoti. Viskas, ką turi padaryti operatorius, tai įstatyti pakuotę į užlydymo ertmę, toliau įrengimas pats transportuoja produktą.  Įrengimai gali būti komplektuojami ir kartu su motorizuotu konvejeriu. Įrengimai gali užlydyti polietileną, polipropileną, laminatą, aliuminio plėvelę, celofaną bei daugybę kitų pakuočių.

CS450-TP520

Užlydymo žnyplės

Kai pakavimas vienoje vietoje neįmanomas, užlydymo žnyplės padeda rasti sprendimą. Galimi užlydymo žnyplių ilgiai – 350 mm, 500 mm ir 650 mm., yra vertikalūs ir horizontalūs žnyplių modeliai.

zirkles

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai padės greitai, be oro, supakuoti jūsų produktą. Toks įpakavimas prailgins galiojimo laiką maisto produktams, kaip mėsa, sūris bei apsaugos nuo dulkių ir/ar korozijos kitus aplinkai jautrius produktus.

VAC_200_XL

Ripack

Rankinis plėvelės aptraukimo įrenginys Ripack

Produktų aptraukimas termoplėvele dažnai naudojamas norint ilgesniam laikui apsaugoti produktą. Toks supakavimas suteikia privalumų transportuojant dideliais atstumais ar sandėliuojant prekes nepalankiomis sąlygomis. Tai – privalumas  tiek sandėliuojant lauko sąlygomis, tiek greitam nustatymui ar produktas nebuvo pažeistas, o kartais net identifikuojant vagystes.

Pakuojant šiuo įrengimu, nėra jokių apribojimų produkto matmenims. Įrengimas prisitaiko prie bet kokios plėvelės, prie bet kokių formų ir tinka įvairiausioms paskirtims.

Ripack 3000

Įrenginys yra rankinis ir visiškai mobilus. Veikia be elektros šaltinio ir sveria tik 1,2 kg, gali būti naudojamas tiek lauke, tiek viduje.

Pakavimas teikia penkių pusių apsaugą – nuo bet kokio dydžio bei formos netolygių palečių, iki didelių įrengimų.

 

ShrinkBoat

Juo 1000 x 1200 x 1500 mm išmatavimų paletę galima aptraukti mažiau nei per 2 minutes. Įrengimą paprasta naudoti, nereikia išankstinių pasiruošimų ar apmokymų.

Patogesniam darbui kartu su įrengimu galima komplektuoti įvairius prailginimo mechanizmus ir vežimėlius dujų balionams.

R3000

Turbopack

Turbopack – tai mobilus plėvelės aptraukimo įrenginys susidedantis iš kaitinimo kolonos įmontuotos ant vežimėlio. Stumiant šį vežimėlį aplink termoplėvele apgaubtą produktą, gaunamas greitas ir tolygus aptraukimas.

Turbopack

Turbopack privalumai:

Nepriklausomas ir mobilus – šį įrenginį galite pervežti į bet kurią reikiamą gamyklos ar sandėlio vietą, išvengiant dar nesupakuotų ir nestabilių produktų judinimo. Pakavimui reikalingas tik papildomas 140 cm atstumas nuo produkto;
Ekonomiškas –  su vienu standartiniu dujų balionu galima supakuoti daugiau nei 60 europalečių;
Universalus – nėra jokių ilgio ar pločio apribojimų (skirtingai, nei termotuneliuose). Gali pakuoti iki 240 cm aukščio krovinius (su paletės viršaus aptraukimo reflektorium iki 220 cm). Karšto oro srauto padavimas reguliuojamas nuo 120 cm iki (220 cm) 240 cm.
Saugus – saugumo kontrolė automatiškai nutraukia dujų tiekimą ir įrengimas nustoja kaitinti vos tik operatoriui atleidus gaiduką.
Greitas – tereikia 60 sekundžių supakuot standartinę Euro tipo paletę.

Maišų gaminimo įrengimai Multicover

Tiek dirbant su rankiniu Ripack prietaisu, tiek naudojant Turbopack, patogu turėti įrengimą, kuris iš termoplevelės juostos, pusrankovės ar rankovės rulono padės pasigaminti norimo ilgio maišus. Įsigijus įrenginį, nebereikės sandėliuoti kelių matmenų maišų, ar gamintis juos nepatogiais būdais – Multicover įrengimai atitiks visus pageidavimus.

Multicover 960

Nuo primityvaus, rankinio Ripack pagalba užlydančio maišų dugnus modelio, iki modernaus, turinčio impulsinį užlydymą. Taip pat galima rinktis įrengimą su įmontuotu nupjovimo peiliu ir ilgio matavimo prietaisu. Padėsime rasti tinkamiausią sprendimą.

Karčio gaminimo įrengimas RIPAFLAM

Ripaflam color&NB

Ripaflam – tai varomas dujomis karščio gaminimo prietaisas. Šis modelis gali būti integruojamas į veikiančias automatines linijas, kur reikalingas deginimas, šildymas, kaitinimas ar džiovinimas. Kaitinimo pradžia ir pabaiga yra valdoma automatinių prietaisų. Gali dirbti tiek su propano-butano, tiek su gamtinėmis dujomis.

Šis įrengimas puikiai tinka:

  • produktų pakaitinimui prieš dažymą ar tolimesnį apdirbimą;
  • pašildyti plastikines dalis;
  • suapvalinti (apšlifuoti) plastiko gaminius;
  • aptraukti produktus termo plėvele;
  • kitose situacijoje, kur reikalingas pastovus ar kintantis kaitinimas.
Įvairių plėvelių užlydymo įrenginiai

Įvairių plėvelių užlydymo įrenginiai

Siekdami patenkinti įnoringiausius klientų poreikius, galime pasiūlyti specializuotus įrengimus pagal individualų poreikį. Pateikiame pagrindinius pakavimo įrengimus, tad, jei neradote atitinkančio jūsų poreikius, susisiekite su mumis ir kartu rasime sprendimą.

Automatinis horizontalaus pakavimo pagalvinių pakuočių įrengimas „UNIQUE“

UNIQUE

UNIQUE – viena iš universaliausių supaprastintų pagalvinių pakuočių gaminimo mašinų pasaulyje, galinti pakuoti bet kokį, tačiau ribotų matmenų, produktą. Tai gali būti ir duonos, mėsos gaminiai ar pusfabrikačiai, šokoladas, sausainiai, muilas, tvarsčiai, smulkios detalės ir daugybė kitų produktų.

Įrengimas sukurtas taip, kad prisitaikytų prie vertikalių ir horizontalių formų, todėl leidžia pakuoti įvairių matmenų produktus. Įrengimas pilnai sinchronizuojamas operatoriaus, produkto padavimas aktyvuojamas automatiškai, vos tik jį padėjus, todėl ne operatorius turi spėti su mašina, o mašina prisitaiko prie operatoriaus.

horizontali maiseliu

Automatinis vertikalaus pakavimo pagalvinių pakuočių įrengimas „Dibiflow“

Dibiflow – mažiausias vertikalaus pagalvinių pakuočių gaminimo įrengimas rinkoje. Šis įrengimas skirtas didelių kiekių pakavimui nedidelėse erdvėse. Tai – patogus ir patikimas sprendimas, tinkamas bet kokio produkto pakavimui, kai pakuotėje turi būti po vieną produktą. Pakavimo greitis – iki 80 vnt./min. Tai gali būti ir bandelės, šokoladas, sausainiai, muilas, tvarsčiai, smulkios detalės ir daugybė kitų produktų.
 

dibiflow

Produktų pakavimo į maišelius įrengimas “SPEEDBAG EV”

SPEED BAG EV

Speedbag EV labiausiai tinka laikraščių, žurnalų, katalogų, lankstinukų, instrukcijų ar kitų publikacijų pavieniam ar kelių egzempliorių pakavimui. Pusiau automatinis, lengvai valdomas įrengimas nereikalauja papildomų operatoriaus žinių. Viskas, ką turi atlikti operatorius, tai įstatyti į įrengimą reikiamą produktą ar jų grupę, o visa kitą įrengimas atlieka automatiškai. Maišelio dydis pritaikomas pagal produktą – fotodaviklis nustato produkto pradžią ir pabaigą, tad maišelis pagaminamas tiksliai pagal produkto matmenis.

SPEEDBAG pakuote

Produktų pakavimo į maišelius įrengimas „SPEEDBAG HS“

Speedbag HS – pilnai automatinė didelio našumo pakavimo linija, labiausiai tinkama laikraščių, žurnalų, katalogų, lankstinukų, instrukcijų ar kitų publikacijų, knygų, kompaktinių plokštelių, kreditinių kortelių, video kasečių pakavimui. Taip pat pritaikoma kitose pakavimo srityse.

SPEED_HS

Aptraukimas plėvele pagal produkto formas (Skin packaging)

Skin-packaging – produktų pakavimo būdas, kada objektas, padėtas ant kartono, ar storo popieriaus lakšto, stipriai aptraukiamas plėvele. Plėvelė prieš aptraukimą „suminkštinama“ karščiu, prilimpa prie popieriaus, o vakuuminis oro išsiurbimas padeda prisitaikyti prie produkto formų.

Produktų aptraukimo įrenginys „MAGIC SKIN“

MAGIC SKIN

Magic skin  – pusiau automatinis įrengimas, skirtas pakuotėms gaminti. Viskas, ką reikia daryti operatoriui, tai tik padėti produktą ant kartono lakšto, ir įjungti darbinį režimą. Įrengimas atliks visus veiksmus automatiškai (plėvelės šildymas, aptraukimas ant produkto, oro išsiurbimas, sugrįžimas į naujo ciklo pradžią), beliks tik nuimti paruoštą pakuotę. Šis įrengimas taip pat tinkamas “termoformingui”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kai viename aptrauktame lape yra keli atskiri produktai, jų atskyrimui galime pasiūlyti specialias supjaustymo mašinas

die-cutting-machine

Blisterinio pakavimo įrenginiai

Blisterinė pakuotė – iš anksto pagal produkto formas paruošta pakuotė. Šio tipo pakuotės dažniausiai naudojamos farmacijos, maisto ar smulkių plataus vartojimo prekių pakavimui. Vienas žinomiausių pavyzdžių – tablečių pakuotės. Jau paruoštoje išlietoje formoje talpinamas produktas, nugarėlei naudojamas popierius, aliuminis ar plastikas ir viskas užklijuojama arba užlydoma. Pakuojant sandaraus užlydymo būdu, blisterinės pakuotes pasižymi labai gera produktų apsauga nuo tokių išorinių faktorių, kaip drėgmė ar teršalai. Tokioje pakuotėje produktas išsilaiko ilgiau.

Nepermatomos blisterinės pakuotės apsaugo produktus nuo šviesos ir ultravioletinių spindulių.

Blister-Packaging

 Blisterinės pakuotės įrengimas „SKIN – BLISS“

SKIN BLISS

Įrengimas skirtas skin-wrap arba blisterinės pakuotės gamybai. Lietimui jautrus ekranas leidžia pasirinkti norimas programas. Yra galimybė nustatyti skirtingas programas pagal plėvelės specifikacijas ir produkto charakteristikas.

airuslita blister

Maisto vyniojimo stretch plėvele įrenginys „Magika“

Magika

Įrenginys skirtas suvynioti įvairius maisto produktus padėkliukuose su maistine „stretch“ plėvele. Tai – greitas ir patogus vyniojimo būdas, tereikia padėti produktą ant įrengimo stalviršio ir nuleisti dangtį žemyn. Įrengimas per vieną sekundę standžiai aptraukia produktą plėvele. Operatoriui nereikia jokių mokymų, jokio papildomo žinojimo. Lengvas ir greitas darbas, minimalus investavimas, lankstumas, kokybė ir efektyvumas.

Tai – puikus sprendimas maisto prekių parduotuvėms, kepykloms, žuvies ir mėsos perdirbėjams, kulinarijos cechams, daržovių ir vaisių fasavimo skyriams, greito maisto restoranams.

magika 2

Partneriai
UAB „AIRUSLITA“ Ringuvos g. 53, KAUNAS Žemėlapis