Vienas labiausiai paplitusių pakavimo būdų – krovinių apvyniojimas tampria pakavimo plėvele „Stretch“ leidžia užtikrinti stabilų ir saugų krovinių transportavimą. Siūlome palečių apvyniojimo pakavimo plėvele įrengimus kaip efektyvų pakavimo būdą:

  • padidinti našumui;
  • žmonių darbo sąnaudų mažinimui;
  • resursų taupymui;
  • krovinių stabilumui;
  • kokybiškai produktų prekinei išvaizdai išlaikyti.

Savo klientams galime pasiūlyti plačią gamą įrengimų, nuo pačių paprasčiausių pusiau automatinių iki automatizuotų pakavimo robotų, judančių aplink krovinį.

Vertikalūs automatiniai ir pusiau automatiniai palečių vyniojimo įrengimai

crescojpg

Besisukančios platformos:

Vertikalaus pakavimo įrenginiai vieni iš populiariausių ir pigiausių pakavimo sprendimų. Priklausomai nuo pakuojamo produkto parenkama šie parametrai:

Vyniojimo aukštis aukštris: nuo 2m iki 3 m;
Platformos diametras: 1500mm, 1650mm, 1800mm, 2300mm;
Darbui su rankiniu keltuvu speciali platforma su išpjovomis (1500mm, 1650mm);

Pagal vyniojimo kiekius ir norimą išgauti ekonomiškumą parenkama plėveles ištempimo sistema: mechaninis stabdis, elektromagnetinis, pre-stretch ir power pre-stretch sistemos.

Nestabiliems produktams prilaikyti galima instaliuoti prispaudimo iš viršaus prietaisą, o esant poreikiui, pagal platformos diametrą pritaikoma užvažiavimo rampa.

Pusiau automatiniuose įrengimuose yra galimybė instaliuoti plėvelės nukirpimo funkciją, pilnai automatiniuose įrengimuose plėvelė ir pritvirtinama ir nukerpama be operatoriaus įsikišimo.

Tam tikruose modeliuose galima produktų svėrimo sistema.

Įrengimus gamykliškai galima paruošti darbui minusinėje temperatūroje iki -25˚C.

Automatiniuose pakavimo įrengimuose platforma turi motorizuotus volelius paletės užvežimui ir nuvežimui nuo platformos.

extrema-plus

 

Rotacinės rankos:

Rotacinės rankos dažniausiai pasirenkamos nestabiliems arba labai sunkiems produktams pakuoti. Paletė stovi ant žemės, nesisuka, todėl galimas daug greitesnis vyniojimas. Šio tipo įrengimai tvirtinami prie grindinio arba sienos, lyginant su kitais vyniojimo įrengimais užima ženkliai mažiau vietos.

rotacine ranka

Pakuojamų palečių matmenys: 800 x 1200mm; 1000 x 1200mm arba 1200 x 1200mm
Maksimalus palečių aukštis: 2200mm 2500mm arba 3000mm;

Pagal vyniojimo kiekius ir norimą išgauti ekonomiškumą parenkama plėvelės ištempimo sistema: mechaninis stabdis,elektromagnetinis ir power pre-stretch sistemos. Rotacinės rankos taip pat integruojamos į pakavimo liniją.

vertex-x

Mobilūs vyniojimo įrengimai:

Kada reikia pakuoti didelių matmenų produktus ar pakavimas vyksta keliose patalpos vietose optimaliausias sprendimas mobilūs vyniojimo įrengimai.

Mobilus vyniotuvas montuojamas ant elektrinio keltuvo.

motus

Šis vyniojimo įrengimas vos per kelias minutes pritvirtinamas ar nuimamas nuo elektrinio krautuvo. Šios versijos įrengimo maitinimas vyksta nuo krautuvo baterijos, bet krautuvas ir toliau atlieka visas savo funkcijas, tad jūs turėsite dvi mašinas viename.

Vyniotuvas su rankiniu keltuvu

Tai mobilus vyniojimo įrengimas, tačiau jis negali kelti paletės. Ši versija turi integruotą bateriją, tad gali būti vežamas į bet kurią vietą, kur reikia atlikti vyniojimą.

Didelių matmenų produktų apvyniojimui galime pasiūlyti savaeigius vyniojimo robotus.

LEONARDO 08 BLUE 2

Horizontaliam produktų pakavimui siūlome visą gama rotacinių vyniojimo mašinų.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis kontaktuose nurodytais telefonais.