Konvejeriai

konvejeriai

Daugybėje gamybinių procesų, konvejeriai padeda išspręsti produktų perkėlimo nuo vieno įrengimo iki kito, ar transportavimo į kitą patalpą, klausimą. Priklausomai nuo gamybos apimčių ir pakavimo sudėtingumo, pasiūlysime Jums tinkamiausią modelį.

Standartiniai volelių konvejeriai

Šio tipo konvejeriai produktą transportuoja volelių pagalba. Jie turi reguliuojamą kojų aukštį, kurį, priklausomai nuo poreikio, galima sureguliuoti reikiamam nuolydžiui, kad produktas judėtų inerciškai. Visi šio tipo konvejerio matmenys priklauso nuo produkto matmenų, svorio, pakavimo greičio.

 

 Standartinis

Ištraukiami konvejeriai

Šie konvejeriai yra populiariausi, kur pakavimo vieta keičiama, skirtingose situacijose reikalingas skirtingas konvejerio ilgis arba norima sutaupyti vietos, kai jis yra nenaudojamas. Šie konvejeriai gaminami pasirinktinai su plastikiniais ratukais arba metaliniais voleliais. Yra reguliuojamas kojų aukštis, kojų ratukai su stabdžiu.

Populiariausias konvejerio modelis: ilgis pilnai sustūmus – 1,5 m., pilnai išskleidus – 4,5 m., plotis – 500 mm.

 istraukiami

Motorizuoti konvejeriai

Motorizuoti konvejeriai – populiariausi pusiau ar pilnai automatizuotose linijose. Produkto transportavimas galimas diržine juosta, juosta sudaryta iš narelių ar grandine bei volelių sistema.

dirziniai

Kampiniai konvejeriai

Kai liniją reikia pasukti ar apsukti į priešingą pusę, jungiami kampiniai konvejeriai. Jie, kaip ir visi ankščiau išvardinti, gali būti laisvos eigos, motorizuoti, ratukiniai, volelių, diržiniai ar susidedantys iš narelių.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Produkto nukreipėjai

Sudėtingesniems sprendimams įgyvendinti, produkto nukreipimui į skirtingas konvejerio atšakas, naudojami nukreipėjai. Tai gali būti tiesiog ant konvejerio montuojami gravitaciniai nukreipėjai ar atskirai integruojami programuojami paskirstytojai.

nukreipejas