Kiti pakavimo sprendimai

Apsauginių burbulų gaminimo įrengimai:

System AirSpeed Smart

Airspeed Smart yra patogus ir ekonomiškas būdas pripučiamų pagalvėlių gamybai ir kompaktiškam prekių pakavimui darbo vietoje. Naujoviška, lengva sistema suteikia mobilumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Airspeed Smart plokščią ir lengvai sandėliuojamą plėvelę paverčia į lengvasvores, atsparias braižymui pagalvėles, kurios užpildo tuštumą pakuotėje, apsaugo prekę ir yra tinkamos įvairių prekių pakavimui. Aparato greitis – 8 m per min.

Kiti pakavimo sprendimai

System AirSpeed 5000

Airspeed 5000 yra paprastas naudoti, greitas, universalus, ilgaamžiškas ir funkcionalus. Oro pagalvių grandinės yra sukuriamos naudojant aplinkos orą, todėl pašalinamas išorinio oro tiekimo šaltinis ir aparatą naudoti tampa labai patogu. Šis patikimas aparatas, jei naudojama kokybiška plėvelė, yra puikus derinys, tenkinant klientų pakavimo poreikius. Greitis – 23 m per min.

b

System AirSpeed HC

Novatoriškas AirSpeedTM HC yra pramoninis įrengimas su apsauginių burbulinių pagalvėlių hibridine pripūtimo (“vietoje”) sistema. Esant 23 metrų per minutę greičiui, AirSpeed HC gamina pripučiamas pagalvėles plačiam ir įvairiam panaudojimui, tokiam,  kaip ertmių užpildymui, produkto apsaugojimui, paminkštinimui, izoliavimui ir/ar apvyniojimui. Įvairių dydžių ir formų produktai optimaliai apsaugomi nuo smūgių, nubrozdinimų ir/ ar vibracijos transportavimo metu. Kadangi pripučiamoms pagalvėlėms plėvelė tiekiama be oro (nepripūsta), taip supaprastinamas sandėliavimas bei taupomi sandėliavimo kaštai. Pakuotojams nebūtina turėti daug vietos pagalvėlių laikymui, jie gali jas pripūsti tiek, kiek reikia tuo metu. „AirSpeed HC sistema pasižymi išskirtiniu naudojimosi paprastumu, ypač lyginant su „foam-in-place“ (putų užpildymo vietoje) įrenginiais. Dažnai aprašoma, kaip sudėtinga, nešvari, netvarkinga ir neigiamą įtaką aplinkai daranti putų užpildymo vietoje sistema yra brangus pakavimo pasirinkimas. Tuo tarpu AirSpeed HC yra švarus, greitas, lankstus, ekonomiškai efektyvus ir paprastas naudoti sprendimas.

c

Kartono smulkintuvas ertmių užpildymui

ekomet

Siūlome vieną iš pigiausių sprendimų Jūsų produkto apsaugai. Pasigaminkite užpildus patys. Univiversalus ertmių užpildymo sprendimas perdirbant panaudotą gofro kartoną. Sutaupymas gali siekti iki 90%. Atsiperkamumas, priklausomai nuo sunaudojamų kiekių, įmanomas per kelis mėnesius, o žaliavai galite naudoti atlikusias gofro kartono dėžes.

Pigus, patikimas, ekologiškas pakavimas

Techninė specifikacija EKOMET 320 EKOMET 330 EKOMET 440
Kartono ilgis neribojamas
Maksimalus kerpamas plotis 330 mm 330 mm 440 mm
Kartono storis 0-10 mm 0-15 mm 0-20 mm
Darbinis greitis 11 m/min 12 m/min 30 m/min
Darbinė apimtis 5 m3/h 8 m3/h 30 m3/h
Elektros jungtis 230/400 V, 50 Hz
įtampa 0.75 kW 1.1 kW 4 kW
matmenys(a x p x i) 1070 x 660 x 660 mm 1070 x 660 x 660 mm 1260 x 820 x 880 mm
svoris 150 kg 160 kg 260 kg

 

1m³ užpildo = 26 -30 kg gofro kartono

ekomet2