Vežimėlis PP juostai ID 200

Šis vežimėlis skirtas PP juostai, kai rulono vidinis diametras – 200 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu, skirtu rulono prilaikymui nuo savaiminio išsivyniojimo ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

pp juostai vez

Vežimėlis PET tekstilinei juostai

Vežimėlis, skirtas PET tekstilinei juostai, kai rulono vidinis diametras – 35-75 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu rulono prilaikymui ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

tekstiliniam

Vežimėlis PP / PET juostai ID 200 – 400

Tai – universalus vežimėlis, tinkantis darbui su PP ar PET juosta. Jis turi keičiamą pagal naudojamą ruloną vidinį diametrą (kur rulono vidinis diametras – 200-400 mm). Šis modelis turi spyruoklinį stabdį ir dėtuvę priedams.

200-400

Vežimėlis PP/ PET/ ar metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti PP, PET, ar daugiaviją metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Yra su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

PP_PETvez    

Vežimėlis metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti daugiaviją („Oscillated“) metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

7 metalo vezimelis

Vežimėlis vienavijai metalinei juostai (Ribbon)

Vežimėlis skirtas išvynioti vienaviją („Ribbon“) metalo juostą (netinka daugiavijai „Oscillated“ juostai). Priklausomai nuo naudojamos juostos, galima rinktis vežimėlį nuo 10 iki 20 mm, arba nuo 25 iki 32 mm pločio juostai. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

 

ribbon