Metalo juostos rišimo įrenginiai

Turime platų pakavimo įrengimų, skirtų plieninės metalo juostos užtempimui ir sujungimui, asortimentą.

Rankiniai rišimo aparatai:

metalo juostos uztempejasĮtempiklis su juostos įkirpimo funkcija. Įrengimas yra sukurtas dirbti su metalo juosta be metalo susegimo sagtelių. Juosta susegama pramušant joje skylutes. Skirtas lygiems paviršiams rišti – dėžėms, plytoms, medienos produktams, daiktams, sudėtiems ant paletės ir pan.. Tinkamas darbui su 13 – 20 mm pločio ir 0,4 – 0,63 mm storio metalo juosta.

Įtempiklis ir susegėjas darbui su metalinėmis sagtelėmis.

Skirtas apvaliems produktams pakuoti, pramoniniam pakavimui, dažniausiai taikomas metalo juostos surišimas metalinės sagtelės pagalba. Toks surišimas yra tvirtas ir patikimas. Vienu įrengimu juosta įveržiama, kitas užspaudžia sagtelę. Įrankiai pasirinktinai pritaikomi visų pločių metalo juostai. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Pneumatiniai rišimo įrankiai

Norint mechanizuoti gamybą, siūlome našius, galingus, patikimus, bet naudojimui patogius pneumatinius rišimo juostos aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas, norima paspartinti supakavimo greitį. Kaip ir rankinių, taip ir pneumatinių surišėjų galime pasiūlyti tiek sukerpančių juostą be spynelių, tiek kombinuojamų. Kombinuojami yra tada, kai vienas atlieka užtempimą, kitas – spynelės užspaudimą. Taip pat yra ir pažangių, kur užtempimas ir spynelės užspaudimas atliekamas vienu įrankiu.

STSR 

Mūsų vadybininkai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.