Juostos sutvirtinimo įrenginiai
Vežimėlis juostai
Vežimėlis juostai

Vežimėlis PP juostai ID 200

Šis vežimėlis skirtas PP juostai, kai rulono vidinis diametras – 200 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu, skirtu rulono prilaikymui nuo savaiminio išsivyniojimo ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

pp juostai vez

Vežimėlis PET tekstilinei juostai

Vežimėlis, skirtas PET tekstilinei juostai, kai rulono vidinis diametras – 35-75 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu rulono prilaikymui ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

tekstiliniam

Vežimėlis PP / PET juostai ID 200 – 400

Tai – universalus vežimėlis, tinkantis darbui su PP ar PET juosta. Jis turi keičiamą pagal naudojamą ruloną vidinį diametrą (kur rulono vidinis diametras – 200-400 mm). Šis modelis turi spyruoklinį stabdį ir dėtuvę priedams.

200-400

Vežimėlis PP/ PET/ ar metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti PP, PET, ar daugiaviją metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Yra su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

PP_PETvez    

Vežimėlis metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti daugiaviją („Oscillated“) metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

7 metalo vezimelis

Vežimėlis vienavijai metalinei juostai (Ribbon)

Vežimėlis skirtas išvynioti vienaviją („Ribbon“) metalo juostą (netinka daugiavijai „Oscillated“ juostai). Priklausomai nuo naudojamos juostos, galima rinktis vežimėlį nuo 10 iki 20 mm, arba nuo 25 iki 32 mm pločio juostai. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

 

ribbon

PP juostos įrenginiai
PP juostos įrenginiai PET juostos įrenginiai

PP juostos įrenginiai

Siūlome platų pakavimo įrengimų, skirtų PP (polipropileno) juostų užtempimui ir sujungimui, asortimentą.

Rankiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

 PP juostaiĮtempiklis darbui su vielinėmis sagtelėmis

Įrenginys užtempia ir nukerpa juostą. Tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Juostos plotis: 9 – 19 mm, juostos storis: 0,5 – 0,9 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Įtempiklis darbui su metalinėmis sagtelėmis

metalinėms spynelėmsĮrenginys užtempia ir nukerpa juostą bei užspaudžia spynelę. Tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio, parenkamas skirtingas įrengimas ir spynelės: 12(13) mm, 15(16) mm, 19 mm. juostos storis: 0,5 – 0,8 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Akumuliatoriniai PP, PET rišimo juostos aparatai

GT-ONE_bigGamybos mechanizavimui siūlome našius ir naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos akumuliatorinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur negalima naudoti metalinių spynelių ir vielinių sagčių, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo – gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 16 mm pločio, 0,5-1 mm storio juostai, suveržimo galia iki 2750 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N.

PET juostai – 19 – 25 mm pločio, 0,1-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4500 N.

Pneumatiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

POLI_HTGamybai mechanizuoti siūlome našius, galingus, patikimus, naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos pneumatinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 19 mm pločio, 0,4-0,8 mm storio juostai, suveržimo galia iki 1800 N;
13 – 19 mm pločio, 0,6-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 3000 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N (19 mm – 5000 N).

PET juostai – 25 – 32 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 5000 N (32 mm – 6000 N). 

AUTOMATINĖS IR PUSIAU AUTOMATINĖS PP JUOSTOS RIŠIMO MAŠINOS

Universalus pusiau automatinis PP juostos rišimo staliukas

i-10Japonijos įmonės „Strapack“ naujausias ir moderniausias pusiau automatinis surišimo staliukas – tai ypatingai tylus įrengimas, idealiai tinkantis naudoti tiek biure, tiek ir pramoninėse, komercinėse patalpose. Mažiau judančių dalių ir paprastas užlydymo galvutės dizainas užtikrina paprastą techninę priežiūrą. Staliukas pasižymi mažesniu energijos suvartojimu, lyginant su bet kuriomis kitomis surišimo mašinomis.

 • Juostos įtempimo jėga – 20 – 392 N (2 – 40 kgf) , reguliuojama potenciometru.
 • Juostos plotis – 5, 6, 9, 12 (15,5) mm. Plotis keičiamas, nekeičiant papildomų detalių (išskyrus 15,5mm).
 • Stalo aukštis – 750 mm, plotis – 543 mm, ilgis – 780 mm, svoris – 45 kg.
 • Minimalaus produkto matmenys – 100 x 30 mm (plotis x aukštis).
 • Maksimalaus produkto matmenys – neribojami.
 • Turi automatinį juostos išmetimą, įvykus tuščiam rišimo ciklui.
 • Pasižymi greitu kaitinimo elemento įkaitimu iki darbinės temperatūros (45 sek).
 • Automatinis vienodo ilgio juostos padavimas.
 • Įtampa 100-120, 200-240 V 1fazė 50/60 Hz 0,25 KVA

Specializuoti pusiau automatiniai PP juostos rišimo staliukai

D-53 X2LB – staliukas su žema baze
Tai – staliukas, turintis panašias į i-10 įrengimo specifikacijas, skirtas dideliems ar sunkiems produktams pakuoti. Jo aukštis siekia vos 34 cm nuo grindinio, todėl produkto nereikia kelti aukštai.

D-53 X2LB

D-53 Desktop2 – stalinis juostos rišimo įrengimas
Vienas iš kompaktiškiausių pusiau automatinių modelių. Gali rišti mažus kortelių, blankų, skrajučių ryšulius nepažeisdamas produkto.

D-53 Desktop2

i-10 NA – siauro korpuso staliukas
Kai svarbus kiekvienas centimetras, pasirenkama siauresnė i-10 versija, kur plotis iš 780 mm sumažintas iki 588 mm.

i-10NA

D-53 RS2 – žiedo tipo produktų rišimo staliukas
Unikalus rišimo staliukas, skirtas rišti lengviems žiedo tipo produktams, kaip motociklų, dviračių padangos, laistymo žarnos, kabeliai, virvės ar vielos. Maksimalus pakuotės svoris – iki 30 kg, suveržimo galia reguliuojama nuo 2 iki 70 kg.

 D-53 RS2

UNIVERSALIOS AUTOMATINĖS MAŠINOS

Standartiniai automatiniai modeliai RQ ir JK pasižymi didele darbo sparta. Priklausomai nuo modelio ir įpakavimo dydžio, mašina gali vykdyti iki 64 ciklų per minutę. Įjungus įrengimą, kaitinimo elementas pasiekia darbinę temperatūrą tik per 25 sekundes. Dėka modernaus diagnostikos mikroprocesoriaus, kuris pastoviai seka signalų nukrypimus nuo normatyvų, automatiškai įspėjama dėl galimų problemų. Dar vienas šių mašinų privalumas yra savaiminio sutepimo funkcija, kuri sumažina dalių dilimą ir prailgina mašinos tarnavimo laiką. Rišimo juostos keitimas yra ypatingai lengvas. Visi indikatoriniai davikliai ir kontrolinės lemputės bei reguliatoriai išdėstyti puikiai matomose ir lengvai prieinamose vietose. Juostos plotis – 5, 6, 9, 12 (15,5) mm – keičiamas nekeičiant papildomų detalių (išskyrus 15,5 mm). Galima pajungti rišimo/įjungimo pedalą, kai dirbant abi rankos būna užimtos. Visos mašinos turi metalinius ratukus – įmanoma dirbti prie bet kurios rozetės. Arkos matmenys parenkami pagal kliento didžiausio produkto matmenis, yra stalviršiai su gravitaciniais voleliais.

 RQ8000

Integruojamos į liniją mašinos

RQ-8A – pilnai automatinė mašina
Standartinio modelio RQ-8 versija su diržine stalo pavara, puikiai tinkama komplektuoti į pakavimo linijas. Pavaros sukimosi greitis reguliuojamas inverteriu nuo 9,8 iki 29,4 metrų per minutę, todėl pritaikoma prie bet kurios linijos. Mašina pasižymi tomis pačiomis techninėmis charakteristikomis, kaip ir standartinis modelis. Užpatentuota tepimo sistema leidžia ilgą darbą su didesniais periodais tarp aptarnavimų.

RQ-8A-L

RQ-8Y – šoninio rišimo

Šoninio rišimo automatinis modelis RQ-8Y puikiai tinkamas komplektuoti į pakavimo linijas. Dėl įrengimo formos, šis modelis tinka sunkiems produktams pakuoti – jo visas svoris tenka ne įrengimui, o konvejeriams. Pakavime, kur dulkės ar purvas yra neišvengiamas, šis šoninio pakavimo įrengimas yra nepamainomas.

 rq-8y

Kitos specializuotos automatinės mašinos

 • Žemos bazės;
 • Dvigubo rišimo;
 • Paštui, spaudai skirtos mašinos;
 • Nerūdijančio plieno mašinos maisto, chemijos ar medicinos pramonei;
 • Smulkiems produktams;
 • Kartono pramonei;
 • Statybinei medienai/vamzdžiams;
 • Apvaliems produktams;
 • Plytelėms, malkoms, plytoms;
 • Palečių pakavimui.

Mūsų kompetetingi vadybininkai padės jums išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

PET juostos įrenginiai
PET juostos įrenginiai

PET juostos įrenginiai

Turime platų pakavimo įrengimų, skirtų PET (poliesterio) juostų užtempimui ir sujungimui, pasirinkimą.

Rankiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

Įtempiklis darbui su vielinėmis sagtelėmis

PP juostaiĮrenginys užtempia ir nukerpa juostą, yra tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Juostos plotis: 9 – 19 mm, juostos storis: 0,5 – 0,9 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

metalinėms spynelėmsĮtempiklis darbui su metalinėmis sagtelėmis

Įrenginys užtempia ir nukerpa juostą, bei užspaudžia spynelę. Jis yra tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio, parenkamas skirtingas įrengimas ir spynelės: 12(13) mm, 15(16) mm, 19 mm. juostos storis: 0,5 – 0,8 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Akumuliatoriniai PP, PET rišimo juostos aparatai

GT-ONE_bigNorint mechanizuoti gamybą siūlome našius ir naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos akumuliatorinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur negalima naudoti metalinių spynelių ir vielinių sagčių, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio, bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 16 mm pločio, 0,5-1 mm storio juostai, suveržimo galia iki 2750 N
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N

PET juostai – 19 – 25 mm pločio, 0,1-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4500 N.

Pneumatiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

POLI_HTNorint mechanizuoti gamybą, siūlome našius, galingus, patikimus, bet naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos pneumatinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 19 mm pločio, 0,4-0,8 mm storio juostai, suveržimo galia iki 1800 N;
13 – 19 mm pločio, 0,6-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 3000 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N (19 mm – 5000 N);

PET juostai – 25 – 32 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 5000 N (32 mm – 6000 N). 

Pilnam pakavimo automatizavimui galime pasiūlyti pakavimo mašinas pagal gamybos specifiką:

 • Horizontalaus pakavimo;
 • Vertikalaus pakavimo;
 • Vertikalaus pakavimo su prispaudimu;
 • Šoninio rišimo;
 • Kitus specialius sprendimus.

OR4

Mūsų vadybininkai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

Metalo juostos rišimo įrenginiai
Metalo juostos rišimo įrenginiai

Metalo juostos rišimo įrenginiai

Turime platų pakavimo įrengimų, skirtų plieninės metalo juostos užtempimui ir sujungimui, asortimentą.

Rankiniai rišimo aparatai:

metalo juostos uztempejasĮtempiklis su juostos įkirpimo funkcija. Įrengimas yra sukurtas dirbti su metalo juosta be metalo susegimo sagtelių. Juosta susegama pramušant joje skylutes. Skirtas lygiems paviršiams rišti – dėžėms, plytoms, medienos produktams, daiktams, sudėtiems ant paletės ir pan.. Tinkamas darbui su 13 – 20 mm pločio ir 0,4 – 0,63 mm storio metalo juosta.

Įtempiklis ir susegėjas darbui su metalinėmis sagtelėmis.

Skirtas apvaliems produktams pakuoti, pramoniniam pakavimui, dažniausiai taikomas metalo juostos surišimas metalinės sagtelės pagalba. Toks surišimas yra tvirtas ir patikimas. Vienu įrengimu juosta įveržiama, kitas užspaudžia sagtelę. Įrankiai pasirinktinai pritaikomi visų pločių metalo juostai. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Pneumatiniai rišimo įrankiai

Norint mechanizuoti gamybą, siūlome našius, galingus, patikimus, bet naudojimui patogius pneumatinius rišimo juostos aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas, norima paspartinti supakavimo greitį. Kaip ir rankinių, taip ir pneumatinių surišėjų galime pasiūlyti tiek sukerpančių juostą be spynelių, tiek kombinuojamų. Kombinuojami yra tada, kai vienas atlieka užtempimą, kitas – spynelės užspaudimą. Taip pat yra ir pažangių, kur užtempimas ir spynelės užspaudimas atliekamas vienu įrankiu.

STSR 

Mūsų vadybininkai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

Partneriai
UAB „AIRUSLITA“ Ringuvos g. 53, KAUNAS Žemėlapis