Pakavimo įrenginiai
Projektavimas

 

Pagal kliento poreikius atliekame konvėjerių, pakavimo linijų projektavimo, automatizavimo ir komlektavimo darbus. Integruojame įrengimus į jau egzistuojančias linijas.

Vežimėlis juostai
Vežimėlis juostai

Vežimėlis PP juostai ID 200

Šis vežimėlis skirtas PP juostai, kai rulono vidinis diametras – 200 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu, skirtu rulono prilaikymui nuo savaiminio išsivyniojimo ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

pp juostai vez

Vežimėlis PET tekstilinei juostai

Vežimėlis, skirtas PET tekstilinei juostai, kai rulono vidinis diametras – 35-75 mm. Lengvas, su spyruokliniu stabdžiu rulono prilaikymui ir dėtuve įrankiui ar sagtelėms.

tekstiliniam

Vežimėlis PP / PET juostai ID 200 – 400

Tai – universalus vežimėlis, tinkantis darbui su PP ar PET juosta. Jis turi keičiamą pagal naudojamą ruloną vidinį diametrą (kur rulono vidinis diametras – 200-400 mm). Šis modelis turi spyruoklinį stabdį ir dėtuvę priedams.

200-400

Vežimėlis PP/ PET/ ar metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti PP, PET, ar daugiaviją metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Yra su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

PP_PETvez    

Vežimėlis metalinei juostai ID 406

Skirtas išvynioti daugiaviją („Oscillated“) metalo juostą (netinka vienavijai „Ribbon“), kuri yra nuo 10 iki 20 mm pločio, kai rulono vidinis diametras – 400-406 mm. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

7 metalo vezimelis

Vežimėlis vienavijai metalinei juostai (Ribbon)

Vežimėlis skirtas išvynioti vienaviją („Ribbon“) metalo juostą (netinka daugiavijai „Oscillated“ juostai). Priklausomai nuo naudojamos juostos, galima rinktis vežimėlį nuo 10 iki 20 mm, arba nuo 25 iki 32 mm pločio juostai. Su spyruokliniu stabdžiu, dėtuve priedams, tvirtos konstrukcijos, skirtas pramoniniam naudojimui.

 

ribbon

PP juostos įrenginiai
PP juostos įrenginiai PET juostos įrenginiai

PP juostos įrenginiai

Siūlome platų pakavimo įrengimų, skirtų PP (polipropileno) juostų užtempimui ir sujungimui, asortimentą.

Rankiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

 PP juostaiĮtempiklis darbui su vielinėmis sagtelėmis

Įrenginys užtempia ir nukerpa juostą. Tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Juostos plotis: 9 – 19 mm, juostos storis: 0,5 – 0,9 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Įtempiklis darbui su metalinėmis sagtelėmis

metalinėms spynelėmsĮrenginys užtempia ir nukerpa juostą bei užspaudžia spynelę. Tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio, parenkamas skirtingas įrengimas ir spynelės: 12(13) mm, 15(16) mm, 19 mm. juostos storis: 0,5 – 0,8 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Akumuliatoriniai PP, PET rišimo juostos aparatai

GT-ONE_bigGamybos mechanizavimui siūlome našius ir naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos akumuliatorinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur negalima naudoti metalinių spynelių ir vielinių sagčių, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo – gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 16 mm pločio, 0,5-1 mm storio juostai, suveržimo galia iki 2750 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N.

PET juostai – 19 – 25 mm pločio, 0,1-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4500 N.

Pneumatiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

POLI_HTGamybai mechanizuoti siūlome našius, galingus, patikimus, naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos pneumatinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 19 mm pločio, 0,4-0,8 mm storio juostai, suveržimo galia iki 1800 N;
13 – 19 mm pločio, 0,6-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 3000 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N (19 mm – 5000 N).

PET juostai – 25 – 32 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 5000 N (32 mm – 6000 N). 

AUTOMATINĖS IR PUSIAU AUTOMATINĖS PP JUOSTOS RIŠIMO MAŠINOS

Universalus pusiau automatinis PP juostos rišimo staliukas

i-10Japonijos įmonės „Strapack“ naujausias ir moderniausias pusiau automatinis surišimo staliukas – tai ypatingai tylus įrengimas, idealiai tinkantis naudoti tiek biure, tiek ir pramoninėse, komercinėse patalpose. Mažiau judančių dalių ir paprastas užlydymo galvutės dizainas užtikrina paprastą techninę priežiūrą. Staliukas pasižymi mažesniu energijos suvartojimu, lyginant su bet kuriomis kitomis surišimo mašinomis.

 • Juostos įtempimo jėga – 20 – 392 N (2 – 40 kgf) , reguliuojama potenciometru.
 • Juostos plotis – 5, 6, 9, 12 (15,5) mm. Plotis keičiamas, nekeičiant papildomų detalių (išskyrus 15,5mm).
 • Stalo aukštis – 750 mm, plotis – 543 mm, ilgis – 780 mm, svoris – 45 kg.
 • Minimalaus produkto matmenys – 100 x 30 mm (plotis x aukštis).
 • Maksimalaus produkto matmenys – neribojami.
 • Turi automatinį juostos išmetimą, įvykus tuščiam rišimo ciklui.
 • Pasižymi greitu kaitinimo elemento įkaitimu iki darbinės temperatūros (45 sek).
 • Automatinis vienodo ilgio juostos padavimas.
 • Įtampa 100-120, 200-240 V 1fazė 50/60 Hz 0,25 KVA

Specializuoti pusiau automatiniai PP juostos rišimo staliukai

D-53 X2LB – staliukas su žema baze
Tai – staliukas, turintis panašias į i-10 įrengimo specifikacijas, skirtas dideliems ar sunkiems produktams pakuoti. Jo aukštis siekia vos 34 cm nuo grindinio, todėl produkto nereikia kelti aukštai.

D-53 X2LB

D-53 Desktop2 – stalinis juostos rišimo įrengimas
Vienas iš kompaktiškiausių pusiau automatinių modelių. Gali rišti mažus kortelių, blankų, skrajučių ryšulius nepažeisdamas produkto.

D-53 Desktop2

i-10 NA – siauro korpuso staliukas
Kai svarbus kiekvienas centimetras, pasirenkama siauresnė i-10 versija, kur plotis iš 780 mm sumažintas iki 588 mm.

i-10NA

D-53 RS2 – žiedo tipo produktų rišimo staliukas
Unikalus rišimo staliukas, skirtas rišti lengviems žiedo tipo produktams, kaip motociklų, dviračių padangos, laistymo žarnos, kabeliai, virvės ar vielos. Maksimalus pakuotės svoris – iki 30 kg, suveržimo galia reguliuojama nuo 2 iki 70 kg.

 D-53 RS2

UNIVERSALIOS AUTOMATINĖS MAŠINOS

Standartiniai automatiniai modeliai RQ ir JK pasižymi didele darbo sparta. Priklausomai nuo modelio ir įpakavimo dydžio, mašina gali vykdyti iki 64 ciklų per minutę. Įjungus įrengimą, kaitinimo elementas pasiekia darbinę temperatūrą tik per 25 sekundes. Dėka modernaus diagnostikos mikroprocesoriaus, kuris pastoviai seka signalų nukrypimus nuo normatyvų, automatiškai įspėjama dėl galimų problemų. Dar vienas šių mašinų privalumas yra savaiminio sutepimo funkcija, kuri sumažina dalių dilimą ir prailgina mašinos tarnavimo laiką. Rišimo juostos keitimas yra ypatingai lengvas. Visi indikatoriniai davikliai ir kontrolinės lemputės bei reguliatoriai išdėstyti puikiai matomose ir lengvai prieinamose vietose. Juostos plotis – 5, 6, 9, 12 (15,5) mm – keičiamas nekeičiant papildomų detalių (išskyrus 15,5 mm). Galima pajungti rišimo/įjungimo pedalą, kai dirbant abi rankos būna užimtos. Visos mašinos turi metalinius ratukus – įmanoma dirbti prie bet kurios rozetės. Arkos matmenys parenkami pagal kliento didžiausio produkto matmenis, yra stalviršiai su gravitaciniais voleliais.

 RQ8000

Integruojamos į liniją mašinos

RQ-8A – pilnai automatinė mašina
Standartinio modelio RQ-8 versija su diržine stalo pavara, puikiai tinkama komplektuoti į pakavimo linijas. Pavaros sukimosi greitis reguliuojamas inverteriu nuo 9,8 iki 29,4 metrų per minutę, todėl pritaikoma prie bet kurios linijos. Mašina pasižymi tomis pačiomis techninėmis charakteristikomis, kaip ir standartinis modelis. Užpatentuota tepimo sistema leidžia ilgą darbą su didesniais periodais tarp aptarnavimų.

RQ-8A-L

RQ-8Y – šoninio rišimo

Šoninio rišimo automatinis modelis RQ-8Y puikiai tinkamas komplektuoti į pakavimo linijas. Dėl įrengimo formos, šis modelis tinka sunkiems produktams pakuoti – jo visas svoris tenka ne įrengimui, o konvejeriams. Pakavime, kur dulkės ar purvas yra neišvengiamas, šis šoninio pakavimo įrengimas yra nepamainomas.

 rq-8y

Kitos specializuotos automatinės mašinos

 • Žemos bazės;
 • Dvigubo rišimo;
 • Paštui, spaudai skirtos mašinos;
 • Nerūdijančio plieno mašinos maisto, chemijos ar medicinos pramonei;
 • Smulkiems produktams;
 • Kartono pramonei;
 • Statybinei medienai/vamzdžiams;
 • Apvaliems produktams;
 • Plytelėms, malkoms, plytoms;
 • Palečių pakavimui.

Mūsų kompetetingi vadybininkai padės jums išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

PET juostos įrenginiai
PET juostos įrenginiai

PET juostos įrenginiai

Turime platų pakavimo įrengimų, skirtų PET (poliesterio) juostų užtempimui ir sujungimui, pasirinkimą.

Rankiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

Įtempiklis darbui su vielinėmis sagtelėmis

PP juostaiĮrenginys užtempia ir nukerpa juostą, yra tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Juostos plotis: 9 – 19 mm, juostos storis: 0,5 – 0,9 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

metalinėms spynelėmsĮtempiklis darbui su metalinėmis sagtelėmis

Įrenginys užtempia ir nukerpa juostą, bei užspaudžia spynelę. Jis yra tinkamas darbui su PET ir PP juostoms. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio, parenkamas skirtingas įrengimas ir spynelės: 12(13) mm, 15(16) mm, 19 mm. juostos storis: 0,5 – 0,8 mm. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Akumuliatoriniai PP, PET rišimo juostos aparatai

GT-ONE_bigNorint mechanizuoti gamybą siūlome našius ir naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos akumuliatorinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur negalima naudoti metalinių spynelių ir vielinių sagčių, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio, bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 16 mm pločio, 0,5-1 mm storio juostai, suveržimo galia iki 2750 N
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N

PET juostai – 19 – 25 mm pločio, 0,1-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4500 N.

Pneumatiniai PP, PET rišimo juostos aparatai

POLI_HTNorint mechanizuoti gamybą, siūlome našius, galingus, patikimus, bet naudojimui patogius PP (polipropileno) ir PET (poliesterio) rišimo juostos pneumatinius aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas, arba norima paspartinti supakavimo greitį. Dėka atliekamų operacijų – užtempimo, užlydymo ir juostos nukirpimo, gaunamas tvirtas sujungimas. Priklausomai nuo naudojamos juostos pločio ir storio bei stipruminių savybių, parenkamas skirtingas įrengimas:

10 – 19 mm pločio, 0,4-0,8 mm storio juostai, suveržimo galia iki 1800 N;
13 – 19 mm pločio, 0,6-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 3000 N;
16 – 19 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 4000 N (19 mm – 5000 N);

PET juostai – 25 – 32 mm pločio, 0,8-1,3 mm storio juostai, suveržimo galia iki 5000 N (32 mm – 6000 N). 

Pilnam pakavimo automatizavimui galime pasiūlyti pakavimo mašinas pagal gamybos specifiką:

 • Horizontalaus pakavimo;
 • Vertikalaus pakavimo;
 • Vertikalaus pakavimo su prispaudimu;
 • Šoninio rišimo;
 • Kitus specialius sprendimus.

OR4

Mūsų vadybininkai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

Metalo juostos rišimo įrenginiai
Metalo juostos rišimo įrenginiai

Metalo juostos rišimo įrenginiai

Turime platų pakavimo įrengimų, skirtų plieninės metalo juostos užtempimui ir sujungimui, asortimentą.

Rankiniai rišimo aparatai:

metalo juostos uztempejasĮtempiklis su juostos įkirpimo funkcija. Įrengimas yra sukurtas dirbti su metalo juosta be metalo susegimo sagtelių. Juosta susegama pramušant joje skylutes. Skirtas lygiems paviršiams rišti – dėžėms, plytoms, medienos produktams, daiktams, sudėtiems ant paletės ir pan.. Tinkamas darbui su 13 – 20 mm pločio ir 0,4 – 0,63 mm storio metalo juosta.

Įtempiklis ir susegėjas darbui su metalinėmis sagtelėmis.

Skirtas apvaliems produktams pakuoti, pramoniniam pakavimui, dažniausiai taikomas metalo juostos surišimas metalinės sagtelės pagalba. Toks surišimas yra tvirtas ir patikimas. Vienu įrengimu juosta įveržiama, kitas užspaudžia sagtelę. Įrankiai pasirinktinai pritaikomi visų pločių metalo juostai. Jam tinkamų sagtelių aprašymą rasite čia.

Pneumatiniai rišimo įrankiai

Norint mechanizuoti gamybą, siūlome našius, galingus, patikimus, bet naudojimui patogius pneumatinius rišimo juostos aparatus. Jie puikiai tinka ten, kur yra galimybė naudoti oro linijas, norima paspartinti supakavimo greitį. Kaip ir rankinių, taip ir pneumatinių surišėjų galime pasiūlyti tiek sukerpančių juostą be spynelių, tiek kombinuojamų. Kombinuojami yra tada, kai vienas atlieka užtempimą, kitas – spynelės užspaudimą. Taip pat yra ir pažangių, kur užtempimas ir spynelės užspaudimas atliekamas vienu įrankiu.

STSR 

Mūsų vadybininkai padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį įrengimą. Mūsų kontaktus rasite čia.

Kiti pakavimo sprendimai

Kiti pakavimo sprendimai

Apsauginių burbulų gaminimo įrengimai:

System AirSpeed Smart

Airspeed Smart yra patogus ir ekonomiškas būdas pripučiamų pagalvėlių gamybai ir kompaktiškam prekių pakavimui darbo vietoje. Naujoviška, lengva sistema suteikia mobilumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Airspeed Smart plokščią ir lengvai sandėliuojamą plėvelę paverčia į lengvasvores, atsparias braižymui pagalvėles, kurios užpildo tuštumą pakuotėje, apsaugo prekę ir yra tinkamos įvairių prekių pakavimui. Aparato greitis – 8 m per min.

Kiti pakavimo sprendimai

System AirSpeed 5000

Airspeed 5000 yra paprastas naudoti, greitas, universalus, ilgaamžiškas ir funkcionalus. Oro pagalvių grandinės yra sukuriamos naudojant aplinkos orą, todėl pašalinamas išorinio oro tiekimo šaltinis ir aparatą naudoti tampa labai patogu. Šis patikimas aparatas, jei naudojama kokybiška plėvelė, yra puikus derinys, tenkinant klientų pakavimo poreikius. Greitis – 23 m per min.

b

System AirSpeed HC

Novatoriškas AirSpeedTM HC yra pramoninis įrengimas su apsauginių burbulinių pagalvėlių hibridine pripūtimo (“vietoje”) sistema. Esant 23 metrų per minutę greičiui, AirSpeed HC gamina pripučiamas pagalvėles plačiam ir įvairiam panaudojimui, tokiam,  kaip ertmių užpildymui, produkto apsaugojimui, paminkštinimui, izoliavimui ir/ar apvyniojimui. Įvairių dydžių ir formų produktai optimaliai apsaugomi nuo smūgių, nubrozdinimų ir/ ar vibracijos transportavimo metu. Kadangi pripučiamoms pagalvėlėms plėvelė tiekiama be oro (nepripūsta), taip supaprastinamas sandėliavimas bei taupomi sandėliavimo kaštai. Pakuotojams nebūtina turėti daug vietos pagalvėlių laikymui, jie gali jas pripūsti tiek, kiek reikia tuo metu. „AirSpeed HC sistema pasižymi išskirtiniu naudojimosi paprastumu, ypač lyginant su „foam-in-place“ (putų užpildymo vietoje) įrenginiais. Dažnai aprašoma, kaip sudėtinga, nešvari, netvarkinga ir neigiamą įtaką aplinkai daranti putų užpildymo vietoje sistema yra brangus pakavimo pasirinkimas. Tuo tarpu AirSpeed HC yra švarus, greitas, lankstus, ekonomiškai efektyvus ir paprastas naudoti sprendimas.

c

Kartono smulkintuvas ertmių užpildymui

ekomet

Siūlome vieną iš pigiausių sprendimų Jūsų produkto apsaugai. Pasigaminkite užpildus patys. Univiversalus ertmių užpildymo sprendimas perdirbant panaudotą gofro kartoną. Sutaupymas gali siekti iki 90%. Atsiperkamumas, priklausomai nuo sunaudojamų kiekių, įmanomas per kelis mėnesius, o žaliavai galite naudoti atlikusias gofro kartono dėžes.

Pigus, patikimas, ekologiškas pakavimas

Techninė specifikacija EKOMET 320 EKOMET 330 EKOMET 440
Kartono ilgis neribojamas
Maksimalus kerpamas plotis 330 mm 330 mm 440 mm
Kartono storis 0-10 mm 0-15 mm 0-20 mm
Darbinis greitis 11 m/min 12 m/min 30 m/min
Darbinė apimtis 5 m3/h 8 m3/h 30 m3/h
Elektros jungtis 230/400 V, 50 Hz
įtampa 0.75 kW 1.1 kW 4 kW
matmenys(a x p x i) 1070 x 660 x 660 mm 1070 x 660 x 660 mm 1260 x 820 x 880 mm
svoris 150 kg 160 kg 260 kg

 

1m³ užpildo = 26 -30 kg gofro kartono

ekomet2

Terminio klijų lydymo sistemos

Informacija ruošiama.

Termotuneliai

termotuneliai

Skiriant vis daugiau dėmesio produkcijos įpakavimui ir prekinei išvaizdai, sparčiai išpopuliarėjo produktų pakavimo į termosusitraukiančią plėvelę būdas. Skaidri plėvelė suteikia produktui gražesnę prekinę išvaizdą ir leidžia apžiūrėti prekę neišardant pakuotės. Taip pat tai – vienas iš pigiausių grupinio pakavimo būdų. Priklausomai nuo produkto ir pakuotės paskirties, galimi pusiau automatiniai ar automatiniai pakavimo įrengimai.

Termotuneliai uždaromu dangčiu

italdibipack

Šie modeliai skirti patenkinti augantį praktiško ir efektyvaus pakavimo poreikį. Nors ir ribotų dydžių, tačiau plataus pritaikymo įrengimai tinkami įvairiose pakavimo sferose. Įrengimai skirti darbui su termosusitraukiančiomis plėvelėmis kaip PVC, ar POF.

Operatorius, padėjęs produktą tarp dviejų plėvelės sluoksnių, nustumia juos į įrengimo vidų ir rankomis uždaro dangtį. Dviejose dangčio kraštinėse esanti kaitinimo viela nukerpa plėvelę, taip suformuodama pakuotę. Įrengimo viduje karšto oro srovė cirkuliuoja aplink ir plėvelė iš visų pusių susitraukia pagal produkto formas. Šio tipo įrengimai gali būti naudojami ir maišelių gaminimui.

Kampinio užlydymo termotuneliai

L sealer

Šie modeliai sukurti pakavimui, kai būtinas didesnis automatizavimas. Įrengimas susideda iš kampinio plėvelės užlydymo įrengimo ir termotunelio. Kampinis užlydymo įrengimas užlydo atviras plėvelės kraštines, taip sukurdamas iš visų keturių pusių sandarią pakuotę. Toliau, konvejerio pagalba, produktas nustumiamas į termotunelį, kur karšto oro srautas aptraukia plėvelę pagal produkto formas. Pusiau automatiniuose įrengimuose vienintelis dalykas, ką operatorius turi padaryti, tai įdėti prekę į plėvelę ir perkelti iki kampinio užlydymo srities, ir rankiniu ar kojiniu būdu paleisti ciklą. Toliau viskas (plėvelės užlydymas, produkto nustūmimas į termotunelį, aptraukimas ir išstūmimas) atliekama automatiškai. Automatiniai įrengimai dirba be operatoriaus įsikišimo.

auto L sealer

Apgaubiamieji termotuneliai

Šio tipo termotunelias pakuojama produktą apgaubiant plėvele kaip ryšulį. Priklausomai nuo pasirinkto pakavimo būdo, po aptraukimo produkto kraštai gali likti atviri, arba papildomų už termotunelio įmontuotų volų pagalba plėvelės šonai prispaudžiami prie produkto kraštų.

cola

Rankinis apgaubiamasis termotunerlis – skirtas pakuoti pavienius produktus ar nedideles jų grupes. Idealiai tinka buteliukų, stiklainių, skardinių ar dėžučių pakavimui. Tai – puiki ekonomiška alternatyva, galinti pakeisti kartonines dėžes bei palengvinti produkto atpažinimą logistikoje.

termotunelis airuslita

Pusiau automatiniai apgaubiamieji termotuneliai – skirti didelių apimčių produkcijos gamybai. Šio tipo termotuneliuose dažniausiai naudojami du plėvelės rulonai vienu metu. Įrengimai dirba labai paprastu principu: pneumatiniu būdu operatoriaus paruoštas produktas ar jų grupė nustumiami iki plėvelės sulydymo zonos. Stūmimo metu produktas apgaubiamas plėvele, o užlydymo žnyplės nusileidžia žemyn ir užlydo plėvelę. Toliau produktas konvejeriu keliauja į termotunelį. Šio tipo termotuneliai, taip pat, kaip ir pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai, pasižymi įvairių dydžių ir grupių produktų pakavimu.

auto termo tunelis

Pilnai automatiniai apgaubiamieji termotuneliai skiriasi tik tuo, kad pakavimo linijose dirba be operatoriaus įsikišimo.

Rotacinės mašinos – Pakavimo įrenginiai
rotacinės mašinos

Rotacinės mašinos

Horizontalios rotacinės pakavimo mašinos dažniausiai naudojamos ilgiems, didelių gabaritų produktams arba smulkiems produktų ryšuliams vynioti, kur reikalingas greitis ir kokybiškas supakavimas.

Mašinos, priklausomai nuo savo dydžio, sukurtos vynioti vamzdžius, karnizus, aliuminio profilius, žaliuzes, roletus, palanges, grindjuostes, lentas, baldus, duris, medienos plokštes, langus ir kitus didelių gabaritų produktus.

Tiek automatiniai, tiek pusiau automatiniai modeliai grupuojami pagal vyniojamo produkto aukštį ir plotį, kad saugiai tilptų pro besisukančio žiedo ertmę. Jų vidiniai žiedo diametrai (cm): 50; 90; 125; 160; 200; 250.

dydziai

Įrengimai gali vynioti vienu arba dviem rulonėliais. Pakavimui galima naudoti „stretch“ plėvelę, vyniojimo popierių arba abu vienu metu. Pusiau automatiniuose modeliuose produktas stumiamas rankomis, o įrenginys paleidžiamas rankiniu būdu arba kojiniu pedalu.

Neleo 50_working

Automatiniuose modeliuose produktas transportuojamas motorizuotais voleliais arba diržiniu konvejeriu. Produkto stabilizavimui gali būti įrengti prispaudėjai iš šonų ir viršaus.

Atis 050 STANDARD

Papildomos įrangos pagalba, šiomis mašinomis galima atlikti pilną visų kraštinių apsaugą, apvyniojant ir polietilenu ar burbuline plėvele.

Helios 125 standard

Įvairių rėmelių, langų rėmų, laidų ar žarnų ritinių, kitų tuščiavidurių ritinių ir padangų vyniojimui siūlome specialios konstrukcijos rotacines mašinas. Pusiau automatiniame modelyje produktas sukamas rankomis. Automatiniame modelyje produktas sukamas motorizuotų volelių pagalba.

Artemis 50 automatica doble mesa

Staliniai užlydymo įrenginiai
Staliniai užlydymo įrenginiai

Staliniai užlydymo įrenginiai

Impulsiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

Paprasti ir patogūs, tačiau tvirti staliniai užlydymo įrenginiai – skirti tiek asmeniniam naudojimui, tiek tinkami profesionaliam pakavimui. Visi modeliai gali būti komplektuojami su tvirtinamu darbastaliu ar/ir plėvelės laikikliu patogiam išvyniojimui.  Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele (2 x 150 mikronų storio). Taip pat visi modeliai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Modeliai TS-200 / TS-300 / TS-400 / TS-500. Užlydymo žnyplių ilgis – atitinkamai pagal įrengimo pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimai būna su 2 mm pločio užlydymo viela ir laikmačiu. Užlydymo viela uždengta teflono juosta. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį, kad užlydymas būtų tvirtas, bet nepradegintų plėvelės.

TS 210

Nuotraukoje modelis TS-210.

Modeliai TS-210 / TS-310 / TS-410 / TS-510. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS (su laikmačiu ir 2 mm užlydymo viela), tačiau viršutinėje svirtyje turi įmontuotą slankiojantį peiliuką, padedantį gaminti maišus iš rulono arba nupjauti likusią maišelio dalį. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Modeliai TS-200-C / TS-300-C / TS-400-C / TS-500-C. Užlydymo žnyplių ilgis atitinka įrenginio pavadinimą – 200 / 300 / 400 / 500 mm. Įrengimas panašus, kaip modelis TS, tačiau, vietoje 2 mm užlydymo vielos, sukonstruotas teflonu dengta 0,5 mm viela, skirta plėvelės užlydymui ir nukirpimui vienu metu. Plėvelė užlydoma nuspaudus svirtį žemyn. Laikas nustatomas pagal plėvelės storį.

Impulsiniai magnetiniai plėvelės užlydymo įrenginiai

TMS-C

Modeliai TMS-200 / TMS-300 / TMS-400 / TMS-500.  Šie modeliai nuo TS serijos skiriasi tuo, kad turi magnetinį fiksavimą, kuris palengvina operatoriaus darbą. Įrengimo svirties nereikia laikyti nuspaudus visa užlydymo laiką. Elektromagnetas laiko svirtį uždarytą visą užlydymo ir aušinimo laiką. Užlydžius plėvelę, svirtis atsiveria automatiškai. Šie modeliai taip pat gaminami ir su teflonizuota nukirpimo viela, ar nukirpimo peiliuku, tai pat, kaip ir iš  nerūdijančio plieno. Prie jų taip pat komplektuojami priedai.

TMS su priedais

Nuotraukoje modelis su darbastaliu, nupjovimo peiliuku ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Pramoniniai užlydymo įrenginiai „SUPER MAGNET SEALERS“ 

Pramoniniai užlydymo įrenginiai “SUPER MAGNET SEALERS” ( “SMS”) – tai patvarūs, ilgaamžiai, aukščiausios kokybės Olandiški prietaisai. Visi įrengimai gali dirbti su PE/PP plėvele, kurios storis – 2 x 150 mikronų. Įrenginyje įmontuotas magnetas palengvina operatoriaus darbą, tereikia tik suspausti žnyples. Įrenginys pats paleidžia žnyples pasibaigus sulydymui. Procesas trunka vos kelias sekundes. Naudodami šiuos pramoninius užlydymo įrenginius bei kartu komplektuojamus priedus, galėsite rasti sprendimą bet kokiems pakavimo poreikiams. Spaudžiant rankomis ar valdant kojiniu paleidimo pedalu, su 4 mm ar 8 mm pločio užlydymo siūle, dvigubu užlydymu, primontavus darbastalį ar dirbant be jo, SMS įrengimai  supakuos taip, kaip reikia. Individualiai reguliuojami užlydymo ir aušinimo laikmačiai užtikrins pastovią užlydymo kokybę.

SMS – 350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400 (1400 – be nupjovimo peiliuko)

SMS

Nuotraukoje – standartinis SMS-350 modelis su nupjovimo peiliuku.  Pasirinktinai komplektuojamais kartu su darbastaliu ir plėvelės išvyniojimo laikikliu.

Standartinių SMS modelių komplektacija: įjungimo/išjungimo jungtukas, užlydymo laiko reguliatorius, ataušimo laiko reguliatorius, užlydymas 4 mm pločiui, prispaudimo magnetas, slankiojamas plėvelės nupjovimo peilis (SMS-1400 peilio neturi).

Prie įrengimų gal būti komplektuojami šie priedai:

 • darbastalis, su 4 padėčių reguliavimu;
 • plėvelės išvyniojimo laikiklis;
 • mechaninis kojinis pedalas, tinkamas visiems modeliams, gali būti montuojamas dešinėje ar kairėje pusėje;
 • pilstymo loveliai, iš nerūdijančio plieno, patogiam birių produktų fasavimui;

RVS-SMS -350 / 500 / 700 / 1000 / 1200 / 1400

sms-twin

Tai – standartinis SMS įrengimas, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šis modelis skirtas darbui steriliose aplinkose, tinkamas farmacijos, maisto pakavimo pramonėje.

Kitos SMS įrengimų versijos:

SMS-D2
– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau yra dviejų pusių kaitinimo funkcija. Skirtas užlydyti labai storas plėveles ar kitas sunkiai besilydančias medžiagas. Kaitinimo vielos įmontuotos ir apatinėse, ir viršutinėse žnyplėse. Yra atskiras jungtukas viršutinių žnyplių kaitinimo išjungimui, kai dirbama su plonomis plėvelėmis.

SMS_500-D2

SMS-PN – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šis modelis turi pneumatinį cilindrą žnyplių uždarymui, kuris valdomas elektrinio kojinio pedalo pagalba.

SMS_500-PN

SMS-GW– visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau vietoj 4 mm plokščios sulydymo vielos įmontuota 0,7 mm teflonizuota viela plėvelės sulydymui ir nupjovimui vienu veiksmu. Komplekte taip pat yra plėvelės atskirtukas, plėvelės perforavimo adatos. Skirtas užlydyti PVC ir PP termoplėveles, dirbti kartu su plėvelių aptraukimo ir karšto oro pūtimo pistoletais.

SMS-EM – alternatyva SMS-PN modeliui srityse, kur gamyboje nėra suspausto oro tiekimo. Šis modelis turi elektronines užspaudimo žnyples ir kojinį pedalą.

SMS350EM

SMS-Twin – visos funkcijos kaip standartinio modelio, tačiau šiuo modeliu, siekiant užtikrinti papildomą saugumą, atliekamos dvi 4 mm užlydymo siūlės. Tarpas tarp siūlių – 20 mm.

sms-twin

Visiems modeliams galimi įvairūs priedai, įrenginius galima montuoti ant reguliuojamo aukščio pramoninių stalų ar specialiai pagamintų stovų.

SMS_500-FC_CD

Nuotraukoje – SMS modelis su reguliuojamu 4 padėčių darbastaliu, bei slankiojama atrama produktams, lovelių laikikliu bei dviem pilstymo loveliais.

Super Magnet Packer-500 (SMP-500) – šis modelis turi ilgesnes užlydymo žnyples bei ilgesnius pilstymo lovelius. Galimas mechaninis arba pneumatinis modelis su elektriniu kojiniu pedalu.

SUPER MAGNET 500 (AIR)

Nepertraukiamo užlydymo įrenginiai

Continusealer-CS_500

Nuolatinio nepertraukiamo veikimo reikia tada, kai norima užlydyti didelius kiekius arba labai ilgą vieną produktą. Tokio tipo užlydymas vyksta daugelyje automatinių įrengimų, tačiau siūlome ir nedidelių, stalinių ar net rankinių užlydymo įrenginių. Priklausomai nuo poreikio, galima rinktis iš kelių modelių. Įrengimus galima montuoti ant paprasto stovo ar ant stovo su voleliais didesnių svorių pakuotėms pakuoti. Viskas, ką turi padaryti operatorius, tai įstatyti pakuotę į užlydymo ertmę, toliau įrengimas pats transportuoja produktą.  Įrengimai gali būti komplektuojami ir kartu su motorizuotu konvejeriu. Įrengimai gali užlydyti polietileną, polipropileną, laminatą, aliuminio plėvelę, celofaną bei daugybę kitų pakuočių.

CS450-TP520

Užlydymo žnyplės

Kai pakavimas vienoje vietoje neįmanomas, užlydymo žnyplės padeda rasti sprendimą. Galimi užlydymo žnyplių ilgiai – 350 mm, 500 mm ir 650 mm., yra vertikalūs ir horizontalūs žnyplių modeliai.

zirkles

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai

Vakuuminio įpakavimo įrenginiai padės greitai, be oro, supakuoti jūsų produktą. Toks įpakavimas prailgins galiojimo laiką maisto produktams, kaip mėsa, sūris bei apsaugos nuo dulkių ir/ar korozijos kitus aplinkai jautrius produktus.

VAC_200_XL

Partneriai
UAB „AIRUSLITA“ Ringuvos g. 53, KAUNAS Žemėlapis